Skocz do zawartości

Radiomaster TX16S i odbiornik FrSky G-RX8 - problem z połączeniem.


RobRoy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nadajnik Radiomaster T16S - bez problemu udało się zbindować z odbiornikami Fly Sky, z odbiornikiem FrSky L9R.

Mam problem z połączeniem nowego odbiornika FrSky  G-RX8. Próbowałem już na wszystkich protokołach FrSky.

W czym może być problem ? Jakie ustawienia  zastosować żeby połączyć ten odbiornik z Radiomasterem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Na szczęście nie trzeba było zmienia softu.. Radio kupione w sierpniu  br, zdziwił mnie  brak odpowiedniego protokołu.

Zmobilizowany przez kolegę - sbogan1 - przeszukałem Menu  jeszcze raz i znalazłem takie ustawienia:

 

Mode: MULTI

RF Protocol: FrSkyX2 ---- LBT(EU)

Module Status: V1.3.3.7 AERT

.......

i wszystko ruszyło - odbiornik połączony.

 

 

Jeszcze raz - dziękuję .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2022 o 23:42, RobRoy napisał:

Dzięki wszystkim za podpowiedzi.

Na szczęście nie trzeba było zmienia softu.. Radio kupione w sierpniu  br, zdziwił mnie  brak odpowiedniego protokołu.

Zmobilizowany przez kolegę - sbogan1 - przeszukałem Menu  jeszcze raz i znalazłem takie ustawienia:

 

Mode: MULTI

RF Protocol: FrSkyX2 ---- LBT(EU)

Module Status: V1.3.3.7 AERT

.......

i wszystko ruszyło - odbiornik połączony.

 

 

Jeszcze raz - dziękuję .

 

 

Rob ... Przez Ciebie będę musiał zrobić dodatkowy doktorat z Radiomaster_a, już się wciągam ;)
A ja zawsze wmawiałem sobie że Taranis mi wystarczy. W sumie to jedna cholera, tyle że Twoja aparatura jest mocno rozbudowana.
Następną telekonferencje o tematyce co zrobić aby .... ? proponuje na ubitej ziemi ze ,,szkłem,, w ręku :) :) :) 

Wówczas lepiej będzie mi się tłumaczyło i objaśniało ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.