Skocz do zawartości

Su 29 50E Sebart


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie sklada ze dzis oddalem go na gwarancje (bede informowal jak dlugo to potrwa) poniewaz zaczelo cos nie laczyc w srodku. Ogolnie jestem z silnika zadowolony.

 

miałem silnik EMAX GT do trochę mniejszego modelu (artexowy extrim) i niestety nie byłem z niego do końca zadowolony...

przykręcana tylna obsadka śmigła miała lekkie bicie i już po kilku lotach zaczęły szumieć łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 323
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja również zrobiłem na emaxie gt kilka lotów,w artexowym extrimie. Nasadka u mnie nie ma żadnego bicia. Jedynie do czego mogę się przyczepić to to,że ta nasadka często się odkręca.

 

Dałem 62 zł za ten silnik i za tą cenę naprawdę nie ma co wybrzydzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam jeszcze jednego silnika GT mianowicie GT2215/10 w Parkmasterze (wczoraj mi właśnie odpadł, dzisiaj go znalazłem :D na polu a 1.5h szukałem w trawie )

i nie narzekam, Talerzyka z tyłu nie mam :P Śmigło mocowane na piastę, silnik ma już z rok i jest OK jeszcze.

Ale był też przypadek, znajomemu z lotniska wirnik wciągnął uzwojenie ze statora - był za luźno nawinięty.

Nic nie jest idealne, można kupić AXI ale mnie na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.