Skocz do zawartości

Tory do jazdy samochodami RC w Warszawie


Sylianus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :)

 

Nie mogłem znaleźć takiego tematu, który byłby w miarę aktualny, stąd piszę tutaj.

 

Czy wiecie może, gdzie w Warszawie można zabrać swój samochód RC i na spokojnie pojeździć po przygotowanym torze?

Chodzi mi tu bardziej o tor na jakiejś hali lub sali, aniżeli błocko, piach i kamienie :) 

Czy taka zabawa jest płatna i ewentualnie ile trzeba sobie pięniędzy na to zarezerwować?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RC Titan Arena przenosi się z Sadowej gdzieś do Ursusa. Ale jeszcze to wszystko w powijakach. Trzeba śledzić na fejsie. Kiedyś, dawno temu, jeździło się "na dziko" onroad'ami na podziemnym parkingu Fortu Wola albo na ostatnim piętrze parkingu Bluecity. Ponoć ATA ma w Bluecity swój tor ale nigdy nie korzystałem.

BTW: czym śmigasz i z którego rejonu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki za odpowiedź. W sumie to dopiero zaczynam przygodę z RC. Na start sprowadziłem sobie Mavericka ION XB, ale chwilowo muszę ogarnąć problem z wałem, który podczas transportu się ułamał (nie wiem jak to w ogóle możliwe, no ale…).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.