Skocz do zawartości

Tr MPX (kwarc) 35 MHz PPM+ Rx-9-SYNTH DS IPD MPX 35 MHz = ???


chowane podwozie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radio (nadajnik) włączone + kanał 80 MPX oryginalny  w odbiorniku świeci żółta dioda LED , powyżej jest ciemna "dziura " SET , a całość nie zdradza chęci do pracy... Obsługuję taki komplet pierwszy raz . Gdzie błąd ? Pozdrawiam zainteresowanych.😡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem LED zaczął migać "na żółto" po naciśnięciu SET...no i miga....Co dalej, bo nie działa całość. Serwa ani drgną.., ale można zmieniać częstotliwość "migania". - - - - -  albo .. .. .. .. .. .. albo ___________ . Już mnie miała zalać kr.. a teraz działa i serwa " chodzą ".Migaczek" miga tak :- - - - - . Fachowcy, proszę mi wyjaśnić te sprawki. Co włączać pierwsze i co pierwsze wyłączać.? Pozdrawiam Antoni💥💦👍

Po przerwie 10 minutowej i włączeniu - cud - działa. Brakuje mi jakiejkolwiek instrukcji , proszę pomóżcie...Antoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Andrzeju, mój wybawco. Dawno, dawno temu byłem młody i zaczynałem na RUM-2 i Pilot 2. To było proste pomimo braku proporcjonalności. Lata mijały i mam dwa MPX 35. Na odbiornik Synth zdecydowałem się , bo był tani ale bez papierów. Z tego co zobaczyłem od Ciebie , to napiszę pracę doktorską 😀. Całość od wczoraj była wyłączona, ale teraz włączona i...działa. Muszę się " poduczyć " z nadesłanego tekstu obsługi, a widzę , że dużo tego . Jeżeli były koszty - pokryję. Chylę czoła i dziękuję jeszcze raz. Pozdrawiam Antoni 🍀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie chciał dostroić, trzeba było zadziałać według schematu, używając "guziczka" powyżej DIODY LED, uff,  studiuję teraz instrukcję obsługi, Pozdrawiam      P.S. Ten maluch dużo potrafi, muszę go " wykuć na blachę " aby użyć...😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoni, mam kilka odbiorników MPX. 3 sztuki Micro - IPD (7 kanałowe), 1 sztuka Mini DS-IPD (9 kanałowy) oraz jeden RX-9-SYNTH DS IPD (9kanałów). Mam również kilka oryginalnych  kompletów kwarców MPX. Mogę Ci to podarować po kosztach wysyłki paczkomatem. Jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarz, nasz kolega  "Bodzioch " podesłał mi instrukcję i już wszystko jest O.K.  Koduje się nie samo, ale trzeba użyć guzika i zresetować poprzednie wartości, potem z górki : wpierw nadajnik , potem  odbiornik , guziczek , pomiga i gotowe. Za pomocą przycisku programujemy Fail-save , itd . Pozdrawiam Was wszystkich, Antoni😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.