Skocz do zawartości

[P] Plany Prząśniczki z modelarza


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam plany i mogę Ci skserować w wolnym czasie (ale byś musiał do weekendu poczekać).

Niestety nie posiadam samego Modelarza z tymi planami, a w nim był opis tego modelu.

Czy ktoś mógłby wrzucić skany tych dwóch stron do internetu?

Jest tam trochę przydatnych rzeczy, a sam ten model buduję i przydałoby mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Posiadam plany i mogę Ci skserować w wolnym czasie (ale byś musiał do weekendu poczekać).

Niestety nie posiadam samego Modelarza z tymi planami, a w nim był opis tego modelu.

Czy ktoś mógłby wrzucić skany tych dwóch stron do internetu?

Jest tam trochę przydatnych rzeczy, a sam ten model buduję i przydałoby mi się to.

 

Zrobię skany i wrzucę tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bigkris-a i zresztą Was wszystkich. Określajcie dokładnie o jaki model chodzi? Makietę 2,5m czy elektryczny ParkFlyer . Mam plany obydwóch ale już zgłupiałem. Planów Modelarskich nie będę kserował. Zbyt dużo zachodu z tym ( a pozatym jest ich zatrzęsienie na Allegro), a Park Flyera mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma elektronicznej wersji ? :( Szkoda, bo to model który mi się marzy. Te 2.5m makieta, plany, w jakim stanie są?

 

Nie ma chyba elektronicznej wersji. Plany ukazały się bodajże dwukrotnie jako "Plany Modelarskie" ( ubolewam, że ta publikacja już nie ukazuje się a zastępuje ją zastępczo wkładka w MODELARZU ), są to arkusze A1 i trzeba by było je skanować, aby była jako taka dokładność. Zdjęcie cyfrowe formatu A1 nie zastapi tego. Sprubuję pobawić się trochę tymi planami zobaczymy jak to wyjdzie, ale efektu nie gwarantuje. Najlepiej by było zrobić ksero wielkoformatowe, ale to już są koszta no i tradycyjna przesyłka pocztowa. Jednak jeżeli bardzo pragniesz mieć te plany zajżyj na Allegro. Znajdziesz napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znam ten model. Robi te zestawy gość z Grudziądza. Ma również "wilgę". Modele ładnie się prezentują, ale z tego co pamietam to są dość drogie.

 

A wszystkim zainteresowanym planami "Prząśniczki" Park Flyer z Modelarza odpowiadam, że zadziałam coś przed Świętami i po świętach odezwę się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Tu jest opis mojej prząśniczki

http://forumrc.alexba.eu/ipw-web/bulletin/bb/viewtopic.php?t=3845&postdays=0&postorder=asc&start=18

Plany na dzień dzisiejszy tylko częściowo posiadam ( papierowe ) ale myśle ze udało by się reaktywowac je do prawie kompletnych .

Pozdrawiam Slawomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś moje "wypociny" niestety nie mam (nie wiem) gdzie i jak umieścić plany. Są troszkę nikompletne szykowałem to pod ploter.....

c62759e73f752c0bmed.jpg

Wyszło coś takiego. Niestety "wymyśliłem" sobie do latania "nieco" krótsze skrzydło i kłopot gotowy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.