Skocz do zawartości

Problem z regulatorem REDOX a aparatura Hitec Aurora 9x


Romann
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z regulatorem REDOX a aparatura Hitec Aurora 9x. Problem polega na tym ze jak podlacze regulator REDOXa a aparatura AURORA 9x, silnik wydaje tylko piski, tak jak by nie byl dostrojony. Te regulatory REDOXa chodza dobrze z aparatura TURNIGY. Gdzie robie blad przy podlaczaniu tego regulatora. Oczywiscie na innym regulatorze wszystko jest OK. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukaj instrukcji do redoxa, w radiu wystarczy zakres ustawić na -100 - +100.

Najczęściej włączasz radio, ustawiasz gaz na full, następnie podłączasz aku do ESC, on coś tam zagra (instrukcja) po czym gaz na minimum. I zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie.  Tak zrobilem  - regulator, bateria , przepustnica w gore i po piskach w dol i jest TAK: chodzie gaz dobrze jest od 0 do 100 % ale po odlaczeniu baterii, regulator nie trzyma w pamieci. I jest nowy problem. Z tego wynika ze za kazdym razem jak chce polatac to musze go skalibrowac....cos jest nie tak ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że robisz zgodnie z instrukcją ESC i zjeżdżasz gazem we właściwym momencie? Jeśli tak to możliwe że ESC jest nie do końca sprawne i na to już nic nie poradzi. Czasem po programowaniu trzeba odłączyć aku od ESC żeby się ustawienia zapisały. Wg mnie na tą markę szkoda każdych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na którejś aparaturze hitec miałem trochę podobne zachowanie  z kilkoma reglami - pomogło ustawienie epa na więcej niż 100% -bodajże po ustawieniu +/- 105% problemy zniknęły.

 

regle skalibrowane na innej aparaturze  na konkretnym egzemplarzu radia głupiały -musiałem od początku wszystkie kalibrować -albo "oszukać" w nadajniku -przestawić epa w nadajniku było szybciej... niż kalibrować regle .

 

odnośnie problemu współpracy badziewnego regla z A9X -te x w połączeniu z odbiornikami maxima mają wyższe rozdzielczości i trochę inny sygnał wyjściowy - możliwe, że nie każdy regiel to ogarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki  wszystkim za pomocne rady. Ta apke dopiero poznaje kupilem ja z drugiej reki i nie wszystko bylo ustawione tak co by pasowalo do moich regli. Na Turnigy 9x wszystkie chodzly. Fakt ze REDOX 30 A wogole na AURORZE 9x nie chce ruszyc, ale jakos dwie 40 i 60 REDOXA poszly. Innego typu regle poszly bez problemu, tylko te Redoxy cos wariowaly. Dzieki waszej pomocy, mysle ze ogarne wszystkie. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.