Skocz do zawartości

Zawody ESA Wrocław 15.03.2009


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do mojego kawasaki to może się nim przelecę, ale nie powiem żebym na nim bazował, bo on raczej służy do odstraszania i odwracania uwagi niż do efektywnej walki.

Zresztą mam tylko 1 sztukę obecnie gotową do lotu...fabryka nie zdołała nic wyprodukować przez zimę.

 

Co do WWI - obawiam się tego zalewu N11 - pewnie nie będzie można się opędzić od tej małej szarańczy - majestatycznymi Balillami, również moje wunderwaffe (który się obecnie kształtuje) obawiam się że nie sprosta tym małym piraniom ;)

 

Trzeba będzie chyba zastosować metody siłowe i eliminację naturalną (większy silniejszy itp :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie można się opędzić od tej małej szarańczy

No nie tyko N11 Bebe .Rura już w Golędzinowie pokazał małego grubasa który latał nie gorzej niż Marka model ,a Mirek robi modele z materiałów wysokiej technologii i to raczej on przecina na pół np. Balille .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie bedzie i kiedy najblizsze esa?

Sądząc z tematu Lotnisko.....http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=14704

coś Kojot ,Przemek i Arek chcą robić w Warszawie .Czy to bedą normalne zawody, czy tylko lokalne nic nie piszą.

Może się ujawnią w dziale kombat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie,

 

przedstawiam krótką (24 min.) relację z tych zawodów. Mocno się nawojowałem z oprogramowaniem do obróbki video, aby ją odpowiednio posklejać i opisać, ale teraz Cinelerra i mencoder prawie nie mają przede mną tajemnic.

 

Mam nadzieję, że uznacie, że warto było poczekać.

 

Zapraszam do obejrzenia całości:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.