Skocz do zawartości

Zawody ESA Wrocław 15.03.2009


Wodzu 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem zapytać jak wasze nadajniki reagują na kontakt z deszczówką? Może macie jakieś patenty na zabezpieczenie się przed wpływami atmosferycznymi?

 

Nie było dziś takich problemów, pogoda w sumie dopisała...

Filmik jest gotowy , ładuje sie. Niedługo bedzie dostepny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nooo, Piotrek - gratulacje
Piotrek tego killa to Ci nie daruje

 

Hehe jedni gratulują innie nie darują... No cóż :P Ale zawody były fajne (i kiełbaski smaczne :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę informacji statystycznych:startowało 16 zawodników.Po trzech rundach i locie finałowym kolejność była następująca:

1,Piotr Miszczyk 1541 pkt.

2.Daniel Skiba 1180 pkt.

3.Tomasz Śmigielski 878 pkt.

4.Dariusz Stężalski 839 pkt.

5.Marcin Olas 816 pkt.

6.Adam Garyantesiewicz 814 pkt.

7.Wojciech Krajnik 610 pkt.

Pogoda na szczęście była dla nas łaskawa i parę minut po godz.10 deszcz przestał padać dzięki czemu zawody odbyły się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem .Dziwi mnie słaba frekwencja zawodników z Wrocławia -tylko 7,kiedy z Lubina i Pabianic przyjechało w sumie 9.No cóż pewnie co niektórzy mieli za blisko.Mam nadzieję,ze Ci którzy byli,odjechali zadowoleni a pozostali niech żałują.Więcej w foto-i filmo-relacjach.Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli znajdzie ktoś miejsce na serwerze (ok 85MB) to chętnie wrzuce tam film z rozdania nagród - tak żeby zainteresowani mogli go pobrać. Prosiłbym tylko o zamieszczenie go w całości bez cięć i innych wpisów. Jak coś proszę pisać.

 

ps. szczegolnie pozdrawiam sympatycznego organizatora i pana od kiełbasek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek tego killa to Ci nie daruje :twisted:

Ja też :twisted: :devil:

Mój KI-61 przetrwał 3 rundy + finał. Miał 2 drobne otarcia w kwalifikacjach i 1 ostre w filane i nic mu się nie stało, ale w finale B po spotkaniu z Piotrkiem i jego żelaznym (albo tytalowym) KI-61 poszedłem, pozbierałem i wsadziłem do samochodu :evil:

 

Meteor. następnym razem musimy się bliżej przyjrzeć Piotrkowi z czego on zrobił ten samolot :devil:

 

P.S. Zawody były SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak z czego? Z betonu i ze stali :mrgreen: sam widziałem jak zbrojenie wystawało z kadłuba :devil:

Najbliższe zawody to chyba w Łasku będą jak wypali, więc będzie można powalczyć :) I może też wymienię model na jedyny słuszny ki-61 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może też wymienię model na jedyny słuszny ki-61
Meteor. następnym razem musimy się bliżej przyjrzeć Piotrkowi z czego on zrobił ten samolot
Z betonu i ze stali sam widziałem jak zbrojenie wystawało z kadłuba

Ehhh Oh no to się nasłuchałem :P

A propos 1... Apeluje o nie kupowanie KI 61 :mrgreen: Inne też świetnie latają.

A propos 2 i 3 to już wrzuciłem fotkę jak po tym jak latałem pod bramkami i raz nadchodziłem z nad samochodów... No i wiecie ja jestem master i w ogóle :P tylko ta bramka jest zła i za mała hehe(żart! proszę mnie nie zjadać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.