Skocz do zawartości

[S] Sprzedane


damek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Tak jak w temacie ogłoszenia sprzedaję swojego Vertigo 1 F5J w wersji super light 1100g do lotu. Model sprzedaję z pełnym wyposażeniem bez odbiornika i altisa. Co do modelu to przelatał ze mną 2 sezony nie jest to nówka i ma ślady użytkowania takie jak lekkie wgniotki na centropłacie lekko naprawiany przodek (było pękniecie zostało zalaminowane) czy naprawiane uszy w 2/3 rozpiętości ucha. Elementy te w żaden sposób nie wpływają na lot, bo latałem tak przez ostatni sezon włącznie ze zdobyciem Mistrza Polski czy lotami w Mistrzostwach Świata ;) . Model wyposażony jest w następujące wyposażenie:

Siilnik Xpower f2919/10 

Regulator Sunrise 40A 7,4V

serwa klap i lotek KST X08 Wing (z długim silnikiem)

serwa sterów KST X08H

łopatki GM 11x6

Kołpak 32/5 VM

Model sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego, że przesiadam się na Vertigo 2, bo przekonałem się na własnej skórze że na zawodach rangi MŚ lepiej mieć 3 identyczne modele(części na podmianę).

Cena jaka mnie interesuje to 5500 zł za całość z wyposażeniem. Mogę zastanowić się nad sprzedażą bez napędu (motor+regiel+śmigło+kołpak) za niższą cenę ;)

Preferowałbym odbiór osobisty Wrocław/Bydgoszczy lub cos po trasie, ale dla osoby zainteresowanej możemy sie dogadać z dojazdem gdzie indziej.

Jeżeli chcesz więcej informacji czy zdjęć śmiało pisz Podrzucam tylko kilka fotek poglądowych żeby nie zapychać ogłoszenia ;)

DJI_0067.JPG

IMG_20231210_201420.jpg

 

 

1.jpg

2.jpg

4.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na [S] Sprzedane
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.