Skocz do zawartości

Jeti Spin 66 PRO


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W modelu który zakupiłem jest zamontowany właśnie taki regulator  https://modelemax.pl/pl/regulatory-jeti-model/29103-jeti-spin-66-pro-jsp-66     i silnik działa tylko przy dodatkowo podłączonym napięciu 4,8V z dodatkowego małego accu. Nie chcę wozić dodatkowego ołowiu w postaci tego accu chcę zasilać odbiornik z accu napędowego i tu moje pytanie. Nigdzie nie widzę wypiętego żadnego kabelka z wtyczki. Czy w tym typie regulatora te sprawy załatwia się tylko programowalnym firmowym Boxem czy są jakieś myki aby to obejść. Jeżeli tylko Jeti Box to pytanie prośba o pożyczenie aby to wyłączyć lub oczywiście tanio kupię🙂

Dziękuję i Życzę Wesołych Świąt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest ten regulator z linku to ma wbudowany BEC - na obudowie jasno o tym jest napisane. 

Sprawa generalnie jest prosta. Trzeba sprawdzić czy jest napięcie i tyle. Skoro nie ma to po prostu jest wadliwy albo (w co wątpię) ma możliwość wyłączenia wbudowanego BEC-a. W takiej sytuacji w instrukcji powinno być to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.