Skocz do zawartości

Fieseler Fi156 Storch skala 1/3


wiciu2000

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie denerwujcie się ze to "nie tak jak powinno byc", traktujmy ten temat na luzie, nie do końca serio.

 

I to jest bardzo błędne podejście do tematu. Każdy model, a w szczególności latający - nawet najmniejszy - należy traktować bardzo poważnie. Jak można traktować na luzie model o rozp. 4,7m. :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka prawda że nie każdy dojrzał to pewnych rzeczy.

I nikt wcześniej nie robił żadnych złośliwości.

Ale teraz to wychodzi że zachowujesz się trochę jak przedszkolak, któremu pani mówi by tak nie robił bo to niebezpieczna zabawa a on tupie nóżką i krzyczy "ja chcę, ja chcę!"

Na szczęśćie nie nam ponosić odpowiedzialność za czyjeś pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli, że Wy dajecie mi złośliwe komentarze, wręcz przeciwnie jestem wdzieczny i wziąłem do siebie rady. Wiem jakie zagrożenie może stwarzać taki 4,7m latający złom bo oberwałem kiedys od kolegi ze skrzydła modelu małego szybowca... To, że napisałem "poleci lub nie" jest tylko stwierdzeniem, że na siłę nie bede robił z tego latającego modelu. Jeżeli zbuduje i to sie nie bedzie nadawało na bezpieczne latanie to przecież nikt rozsądny nie bedzie tym latał. Traktuje to teraz jako eksponat, a nie model latający. Jeżeli starczy mi wytrwałości i go skończe opublikuje foty. A teraz zgodnie z Waszymi zaleceniami odkladam kase na komplet materiałów modelarskich na mniejszy model. Czy ma ktoś plany storcha w mniejszej podziałce i mógłby mi na maila wyslać?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same plany co są w ofercie ze strony do której podawałem link. :D

A decyzja co do zmiany skali i skorzystanie z gotowych sprawdzonych planów jak najbardziej rozsądna. :D

Zawsze jeśli nie czujesz się na siłach z wycinaniem możesz kupić gotowy zestaw do poskładania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet fotka poglądowa jest zerżnięta z tej strony. W takim razie koleś z Allegro chyba podchodzi pod odp paragraf sprzedając skopiowane przez siebie plany. Już wcześniej podejrzewałem go o to widząc inny plan z jego"kolekcji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker masz rację fotka poglądowa nie należy do tego, który ją wystawił na Allegro( jest ich kilka i różnych modeli) jest jedynie skopiowana i nie ma podstaw by wierzyć we wiarygodność planów bo jak pisał karlem też się naciąłem, ale inny model. więc koleś sprzedający takie plany jest po prostu nie odpowiedzialny za to co robi. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że kiedyś przdstawiał fotki tych planów. Teraz tylko fotki modelu wstawia. Od razu gdy kiedyś wystawił Fokkera D.VII zwróciłem uwagę, że jest to dokładnie to samo z pewnej strony, którą mam w ulubionych. Szkoda bo "plany" były ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.