Skocz do zawartości

Chengdu J10-C


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Super samolocik, lata pięknie aż czasem nierealnie 😶. Nie mam doświadczenia w lataniu "kaczkami" ale czy to nie jest tak że wszystkie "kaczki" mają takie własności lotne? Czy 
poleciłbyś go jako pierwszy EDF? czy jednak lepiej coś mniejszego na początek przygody z EDF? 
Czy mi się dobrze zdawało że od 3:20 leci bokiem spychany przez wiatr? dobrze sobie radzi na wietrze czy raczej trzeba walczyć?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest taka specyfika układy delty z canardami. Czy się nadaje na pierwszego EDF? Nie wiem jak na to odpowiedzieć. Jak zrobisz sam model pod EDF i zrobisz go lekko to na pewno. Nie ma dużej różnicy między lataniem na śmigle a na EDF. napęd jak napęd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, qbapfmrc said:

Super samolocik, lata pięknie aż czasem nierealnie 😶. Nie mam doświadczenia w lataniu "kaczkami" ale czy to nie jest tak że wszystkie "kaczki" mają takie własności lotne? Czy 
poleciłbyś go jako pierwszy EDF? czy jednak lepiej coś mniejszego na początek przygody z EDF?


Ja bym polecil na pierwszego EDFa jak najbardziej, wlasnie ze wzgledu na duza stabilnosc ukladu kaczka+kanardy. Nie przepada na skrzydlo, a tylko opuszcza nos.
Jak sie nauczysz, to mozesz podkrecic rzuty powierzchni sterowych i wtedy bedzie z kolei turbo akrobatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.