Skocz do zawartości

Partenavia P68 Multiplex


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2024 o 11:47, endriuRC napisał:

Model szczęśliwie oblatany chodzi za ręką... rewelacja ❤️

A jak masz podłączone regle? Y kablem pod jeden  kanał cz każdy z osobna i potem zmiksowane razem?

Model piekny , gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model lata prosto bez problemu?Tzn.sprawdzałeś obroty każdego motoru przed lotem czy poszedleś na żywioł i jest po prostu dobrze bez sprawdzania?🙂

Pytam bo buduję model dwusilnikowy i mam obawy co do symetrii ciągu obu silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ares napisał:

Model lata prosto bez problemu?Tzn.sprawdzałeś obroty każdego motoru przed lotem czy poszedleś na żywioł i jest po prostu dobrze bez sprawdzania?🙂

Pytam bo buduję model dwusilnikowy i mam obawy co do symetrii ciągu obu silników.

Kabel Y smigla przeciwbiezne ciągną tak samo model lata idealnie nie ucieka w żadną że stron. Model bardzo dobrze reaguje na ster kierunku. Poszedłem na żywioł sruuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, endriuRC napisał:

Kabel Y smigla przeciwbiezne ciągną tak samo model lata idealnie nie ucieka w żadną że stron. Model bardzo dobrze reaguje na ster kierunku. Poszedłem na żywioł sruuuu

No i super.U mnie śmigła będą się kręcić w tą samą stronę tak jest na planach w związku z tym jest zrobiony wykłon.

Skoro u Ciebie model lata prosto to może i u mnie nie będzie tak źle? 

Mam nadzieje że bedzie ok a gdyby trzeba było zrobić śmigła przeciwbieżnie to też nie jest duzy problem.

Model buduję od podstaw i chyba też zrobię gaz na Y kablu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ares napisał:

No i super.U mnie śmigła będą się kręcić w tą samą stronę tak jest na planach w związku z tym jest zrobiony wykłon.

Skoro u Ciebie model lata prosto to może i u mnie nie będzie tak źle? 

Mam nadzieje że bedzie ok a gdyby trzeba było zrobić śmigła przeciwbieżnie to też nie jest duzy problem.

Model buduję od podstaw i chyba też zrobię gaz na Y kablu.

No jak smigla się będą kręcić w tym samym kierunku to musi być wykłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, endriuRC napisał:

No jak smigla się będą kręcić w tym samym kierunku to musi być wykłon

Nie mam doświadczenia z wielosilnikami ale kilka osób na forum pisało że na Y kanlu latają i model idzie prosto.

Oczywistą sprawą jest zastosowanie takich samych silników i regulatorów.

No zobaczymy nasazie mam płaty zrobione a oblot planije na wiosne za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.