Skocz do zawartości

Yak-7 NPN


endriuRC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zawsze chciałem wystąpić na zawodach ESA. W tym roku obiecałem sobie ze będę brał udział. Debiut zaliczę w Zawierciu w Imprezie  "V Bitwa o Zawiercie" gdzie będę latał modelem WW2 Yak-7 którego budowę pokaże właśnie w tym temacie. Dzisiaj dotarł do mnie model lecz budowę zacznę w dniu jutrzejszym... za dużo czasu nie ma.

 

Silnik 2212 1400kv

Regulator ZTW 20A

Serwa TowerPro SG90

Bateria Tatoo FunFly 1300mah 100C

 

 

FB_IMG_1713431912878.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, sbogdan1 napisał:

Andrzej idziesz jak burza z tymi modelami.
No to czekamy na relację.

Jakieś uzbrojenie ? ;) działka pokładowe itp, flary, napalm przewidujesz ;) ?
PS... jakbyś potrzebował jakąś pieczarę na głowę to daj znać

Bomby chemiczne od Putina 🤣🤣. A tak na serio to "karabiny" w postaci papieru ściernego zgodnie z regulaminem esa.

 

 

Malowanie wybrałem znane chyba każdemu 

 

 

Screenshot_20240419_131848_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sbogdan1 napisał:

No to gradacja 80 albo 40 i wszystkie taśmy Twoje, śmigło tak samo ;) obkleić hihihi ( żarcik )
Trza było jakiegoś Japońca brać Mitsubishi A6M2 Zero :)
image.png.a386a408d685bd31a2f5abfae165e059.png

Docelowo będzie więcej tych modeli także przyjdzie czas i na Japońcs który również mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 7 bardzo dobrze lata, budowa profesjonalna zatem kolejny sprawny myśliwiec zapewne wkrótce dołączy do rywalizacji w zawodach ESA 👍

Mam nadzieję że wybierzesz mniej charakterystyczne malowanie niż typowe "gwardyjskie" z bolszewickimi gwiazdkami.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mirolek napisał:

Jak 7 bardzo dobrze lata, budowa profesjonalna zatem kolejny sprawny myśliwiec zapewne wkrótce dołączy do rywalizacji w zawodach ESA 👍

Mam nadzieję że wybierzesz mniej charakterystyczne malowanie niż typowe "gwardyjskie" z bolszewickimi gwiazdkami.

 

ms

Kupiłem od Marka farby typowo pod rosyjskie malowanie... nad gwiazdami się zastanawiam czy zakładać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.