leszek-bart Opublikowano 23 Stycznia 2025 Autor Opublikowano 23 Stycznia 2025 Podobno w niedziele ma być słonecznie , masz ochotę Pawle ochotę polatać moimi nowymi modelami a ja będę filmował .
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. leszek-bart Opublikowano 15 Lutego 2025 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 15 Lutego 2025 Hura ! Hura! Mam boisko do latania , dogadałem sie z Sołtysem i to za darmo i kiedy chcę , byle nie kolidowało to z meczami i imprezami . . Nazwy wioski nie podam bo zaznaczył Sołtys , którego nazwiska nie podam , że umowa dotyczy tylko mojej osoby . Szkoda tylko , że za oknem mróz 13 stopni i troszkę śniegu . A modele stygną . Naszczęście drugi silnik 4250 okazał się o takich samych parametrach jak pierwszy . Za to regulator nie działał prawidłowo więc wymieniłem go na Redoxa Ewo 60 A. Ustawianie za pomocą karty bardzo proste . Nigdy więcej regulatorów bez karty . Płynny start działa , timer obsługuje regulator . Nic tylko latać . 5
leszek-bart Opublikowano 16 Marca 2025 Autor Opublikowano 16 Marca 2025 Dzisiaj odbył się oblot Legacy 2 i Legacy Mini . Latał Paweł a ja filmowałem . Jak na mój gust mocno wiało , modelem RC bym nie poleciał . A modele latały równo . Jutro wstawię filmy z lotów . Niby nic wielkiego jak to przy oblocie ale pamiątka jest . Teraz tylko brać się za latanie by wystartować we Włocławku . Taki żart , wystartuje Paweł a ja jak pozwoli będę jego mechanikiem . Regulatory Redox Evo sprawdziły się znakomicie .
Paweł karwowski Opublikowano 16 Marca 2025 Opublikowano 16 Marca 2025 Ty, mechanik ty lepiej dokup baterii i uchwyt w łape. Dziś ci to mówiłem. Licencją FAI i bierz się za latanie.Zima minęła.A tylko trzy miesiące zostały. Ja jadę po naukę i zobaczyć co w trawie piszczy ale trzeba wystartować. 1
leszek-bart Opublikowano 17 Marca 2025 Autor Opublikowano 17 Marca 2025 Zapasowe baterie mam nawet 2 . Nawiasem mówiąc przeziębiłem sie wczoraj , a że jestem niezastąpiony w pracy to nie mogę pójść na zwolnienie bo mój zmiennik jest na urlopie do piątku . Postanowiłem grać w Lotto co by zdobyć pieniądze na licencję - taki żart .
leszek-bart Opublikowano 17 Sierpnia 2025 Autor Opublikowano 17 Sierpnia 2025 Obecnie wszystkie modele wystawiłem na sprzedaż .
leszek-bart Opublikowano 1 Czerwca Autor Opublikowano 1 Czerwca Witam . W końcu odważyłem się sam polatać Legacy 2 . Dostała nowy silnik 4240/750 i zasilanie 4S LiPo 2200 mAh i śmigło 12/6,5 . Waży 1580 gramów . Bałem si , że nie będzie latać ale zasuwa aż miło . Trochę trzeba zwolnić obroty bo okrążenie robi w 4,9 sekundy . Było spokojnie to nie powiem jak reaguje na wiatr . Teraz wracam ponownie do Juniora i Edga i do nauki akrobacji , no bo w kółko już umiem się kręcić , od roku nie rozbiłem ani razu modelu . Przy okazji wyszło na jaw , że pomiary silników na hamowni to jedno a życie to co innego . Na hamowni silnik ze śmigłem Eoo 13/7 dawał 2,1 kg ciągu i pobierał 39 Amper . Śmigła Eoo 12/6,5 nawet nie brałem pod uwagę . I okazało się , że śmigło 13/7 jest za duże a model zbyt szybki i nerwowy ( jak dla mnie ) ze śmigłem 12/6,5 jest super .
Rekomendowane odpowiedzi