Skocz do zawartości

Jaki nadajnik kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

http://www.f3j.com/perfect/24ghz.htm prosze bardzo, pozatym nie wiem co sie tak oburzacie na to ze mowie ze 2,4 ghz nie jest sprawdzone, i z tego co wiem i pamietam to "nie do konca" w polsce legalne zreszta jak w wiekszosci eu.

FREQUENCIES

"Freguencies which are allowed in European Union 35 MHz A, 35 MHz B, 40 MHz" - cytat z biuletynu z eurotour trnava 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, spalil mi sie nadajnik, planuje zakup nowego, tylko mam obawy czy będzie działał, mój stary nadajnik to noname 6 kanałów 35MGz (HM-22E-Z-33) szescio kanałowy widziałem na ebay.uk identyczny Walkera o tym samym symbolu 6 kanałów też 35MGz(HM-22E-Z-33) moje pytanie, czy chodzi tylko o te 35 MGz albo, są jeszcze jakieś inne wartości, na które muszę zwrócić uwagę i taka mała prośba o opinie o tym nadajniku koszt ok. 40 euro. Ewentualnie jaki polecacie dobry niedrogi dla początkującego z góry dzięki.

 

Ps. chodzi o heli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron nie brnij bo temat legalności 2,4ghz mamy już omówiony w innym wątku ... Co do węgli i 2,4 wystarczy przejrzeć np. Rcgroups albo nawet na tym forum i sie dowiesz dokładnie jakie są problemy. W F3K także chłopaki mieli problem z węglowymi kadłubami a jakoś prawie każdy już prawie przeszedł na 2,4 ghz. W F3J także juz pojawiają się 2,4ghz. Pasmo 35 odetchneło.

 

Wybór 35 mhz czy 2,4ghz to nie jest kwestia mody tylko wygody. Nie bez przemilczenia zostaje fakt że każdy producent szykuje nowy nadajnik na 2,4ghz bo oferuje spore korzyści także dla producenta. Powtarzam temat był już poruszany ...

 

Aftur - poszukaj używanego MX 12 ~ 300-350zł za komplet już były oferty, jeżeli taniej to e-sky od HB king albo Lamy [4-6kanałowy]

 

Ja bym celował w MX 12 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Latam Juniorem S. W poprzedniej aparaturze miałem gaz po prawej stronie, teraz mam po lewej i nie robi mi to różnicy. Dla tych co jeszcze nie wiedzą jestem jednoręczny.

Gaz po lewej czy po prawej, to naprawdę kwestia przyzwyczajenia i indywidualnych predyspozycji. Sugerowałbym aby gaz był obsługiwany tą ręką, którą mamy mniej sprawną manualnie, no ale to tylko takie moje wymysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któreś auto wózek widłowy motor maja gaz po lewej stronie mi by było dziwnie tak z przyzwyczajenia ze wszedzie mam z prawej a tu nagle w lewej rece

 

PS model 1 chyba jest na europe mode 2 przyszło z USA ale głowy za takie stwierdzenie nie dam wydaj mi sie, że gdzies to kiedys przeczytałem nawet tutaj na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.