Skocz do zawartości

Jaki nadajnik kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Drogie nie zawsze znaczy dobre...

Może być Optic 6 (standardowy)

(Będe miał na sprzedaż do niego pulpit :) )

Eclipse 7

Lub (chyba) Multiplex - COCKPIT SX ale moim zdaniek trochę zabawkowy wygląd ;)

EDIT:

Jeśli Cię interesuje to jeszcze Graupner MX16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Mam od niedawna T10, wbrew obiegowym opiniom nie jest zrobiona tandetnie, menu bardzo fajne, 8 kanałów proporcjonalnych i dwa cyfrowe.Olbrzymi,czytelny , podświetlany wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futaba 10 jeszcze długo nie będzie kosztowała 1200 zł,przynajmniej nowa.

Jeżeli ma być nowa i do tej kwoty to bym kupił ROYALpro7 z

http://www.modelarski.com/produkt-Aparatura_ROYALpro7_nadajnik_35MHz,1236.html

Chociaż nie jestem pewien ceny bo towar jest niedostępny a jak się pojawi to może być nowa cena,może nawet mniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tam gdzie towar niedostępny tam będzie już nowa cena .Radek sprzedaje towar po starych cenach ale nowy sprowadza na nowych (czytaj aktualnych)cenach. Ta aparaturę zarezerwowałem już dawno ale dopiero dziś mogłem tam pojechać przy okazji zrobiłem zakupy dla modelarni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Założenia Piotrze na początku dałeś trochę inne po czym wybierasz.....żeby było 2,4 GHz i nieważne, że jest to radio tylko ciut lepsze od MX-12 i zupełnie wywalone pieniądze jeśli idzie o wyczynowe szybowce a do tego zdaje się zmierzasz ? No cóż, kto bogatemu zabroni ? Nawet Eclips jest zdecydowanie lepszy do szybowców. Gdybym miał 1200 zł i szukałbym radia do modeli F3J a przy okazji do innych modeli (klas) wybrałbym MC-22 z 2 wyłącznikami trójpozycyjnymi w drążkach...Tańszy, ale wystarczający, z zapasem do szybowców jest MC-19. Z czasem dokupiłbym moduł 2,4 GHz, na dziś DUO....Za 2 lata czort wie kto co wymyśli i za ile. Lepsze masz już tylko MC-24 ale 1200 zł Ci nie wystarczy. Jeśli odwrotnie: do wszystkich innych modeli a przy okazji do szybowców to trochę co innego, kupuj co Ci się podoba albo co Ci koledzy podpowiedzą. Z reguły podpowiadają coś co sami chcieliby mieć, rzadziej co sami mają. Przemyśl to sobie zanim podejmiesz wyścig z modą. Pogadaj z Mironem jeśli jestem mało wiarygodny dla Ciebie. 1200 - 1500 zł to spora suma (zapytaj taty ile musi na to pracować) i jeśli masz możliwość ją wydać to wydaj rozsądnie !

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli interesuje Cię nadajnik MC-19, a krajowe sklepy nie sprzedają już po cenie jaka była czyli ok. 1300 PLN, to według mojego rozeznania, najtaniej wyjdzie w Satunfibel

MC19

269 EUR (razem z kosztami przesyłki wyjdzie nieco poniżej 300 EUR), bo sprzedają resztki na pasmo 35MHz-B. Jak ktoś pisał moduł (kwarcowy) na standardowe pasmo 35MHz, kupisz za ok. 70PLN.

PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Piotrze - a poszukaj używanej....Wielu się pozbywa bo niemodne i odstają w swoim towarzystwie. Często były tylko wożone na lotnisko. Jest teraz całkiem sporo okazji, na e-buyu a nawet czeskim modelbazarze....

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.