Skocz do zawartości

Hercules tugboat steam


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem diody led bezbarwne 3V fi 5,0 świecące dookoła. W 3 lampach były za małe otwory. Rozwierciłem. Pierwsza na obrotach wiertarki się rozczepiła na nacięciu. Na diodzie skleiłem CA. Następne rozwierciłem obracając ręką i lampkę umocowałem w futerku. Teraz lampy umocować na półkach i minus będzie na lince stalowej na której będą zamocowane a plus przewodem wzdłuż masztu. Jak bym znalazł elastyczną taśmę taką długą to bym odciął jedną ścieżkę i nakleił na maszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy białe zamocowane i ładnie świecą.  Przewód nie przymocowałem na maszcie tylko wzdłuż linki stalowej i wczoraj zamocowałem lampę rufową na kominie. Przewód od lampy skierowałem do komina i dalej w dół. Nie mam żadnego doświadczenia w tej sprawie.

Dokładam zdjęcia.

To rozwiązanie mi się nie podoba.

post-419-0-38118300-1543748689_thumb.jpg

Tu już lepiej.

post-419-0-20847900-1543748706_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałóż żywicę, poczekaj, aż zacznie żelować i wtedy mata się przyklei tak, że folia i taśma nie będą potrzebne. Wtedy matę nasączasz i po zżelowaniu kładziesz kolejną warstwę. I operację powtarzasz, aż do uzyskania wymaganej grubości. Inaczej warstwy żywicy mogą się rozwarstwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia była żeby można było chwytać kadłub i żeby wyszło zagięcie nadburcia. Druga warstwa położona. Do 1 warstwy utwardzacza było na styk i w pomieszczeniu poniżej 20 stopni ta warstwa nie do końca była utwardzona. Teraz zdejmę folię i niech się utwardza sezonuje. Na styropianie już 1 warstwa była twarda. Ale 2 warstwa musi być dla wzmocnienia no i jedną warstwę łatwo przeszlifować na wylot. Część robiłem Epidianem 5 rozrzedzonym denaturatem. Ciekawe co z tego wyjdzie.

 

Sprawdziłem, jest dobrze z małym wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.