Skocz do zawartości

Hercules tugboat steam


Rekomendowane odpowiedzi

Szekla przy kotwicy ma szerokość 4,0 więc oczko łańcucha chyba też powinno mieć 4,0 mm.

Dużo zrobione przy windzie kotwicznej. Pozostały bębny do łańcucha, otwory do przykręcenia do pokładu i całość zmontować na dobre. Duże koło zrobiłem dzisiaj z drutu stalowego pokrytego miedzią z kabla antenowego TV.

post-419-0-76231700-1540487003_thumb.jpg

post-419-0-80328700-1540487020_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ta mała ma 9 mm średnicy, ta większa 16 a największa 24. Działać będzie ale nie będzie używana. Przy tych czarnych musiałem wkleić rurkę 6 mm, 5 mm, 4 mm, 3 mm pod oś 2 mm. Jeszcze skoryguję górny brzeg korpusu, pokład w miejscu mocowania jest spadzisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie modelarskim i na 7 pozycji była tylko jedna. Koło sterowe. Zrobiłem mechanizm do zwalniania haka z kabiny. Wyszpachlowałem brzegi, miejsca klejenia nadbudówki i oszlifowałem. Zastanawiam się czy zaokrąglić choć trochę kanty. Szykuję do malowania. Na dno komina wkleję krążek z płyty szóstki i komin przymocuję na wkręty. Będzie otwór na przewód do lampy. Tkanina szklana na kadłub w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się. W wymienionych sklepach nie ma pełnego asortymentu. Czekam na uzupełnienia. A chodzi mi o lampy i bulaje. Łańcuch w Holandii.


 Kotwice sam będę robił. Takich nie kupię http://www.sotra.net/products/anchors/stockless-anchors/klip-anchor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.