Skocz do zawartości

Paczkomaty INPOST - zgubiona przesyłka


oki188
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety Inpost mnie zawiódł, paczuszka dotarła okradziona. Po raz pierwszy taka sytuacja, zbaraniałem i zamknąłem drzwiczki, błąd którego już nigdy więcej nie powtórzę. Jest taki fajny kwadracik na monitorku "mam uwagi do paczki".

Teraz trudna droga reklamacyjna telefoniczno - majlowa. Ech człowiek się uczy całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deklarują miesiąc na rozpatrzenie reklamacji. Do mnie kurier INPOST po paczkę przez miesiąc nie przyjechał. Kaskę oczywiście z konta pobrało.

I teraz ani kuriera ani pieniędzy. Reklamacja w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie się odezwali dzisiaj- 8-ego minąłby  miesiąc od złożenia reklamacji.

Reklamację uznali. Mają mi zwrócić pieniądze na menadżera paczek za niewykonaną usługę.

Potem zwrócić całą kwotę jaką mam u nich na koncie na moje konto bankowe bo poinformowałem ich , że zakończyłem z nimi współpracę. I tu ciekawostka. 

Jak mi napisali może im to zająć do miesiąca. Na razie pokazuje mi stan konta w inposcie "0". Czyli albo pieniądze idą na moje  konto, albo są nie wiadomo gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie odezwali się z C&A bo to od nich szła paczka, poprosili o udanie się do najbliższego oddziału Poczty Polskiej z uszkodzoną paczka by spisać protokół i ten odesłać do C&A. Tylko czemu na pocztę? Wysłałem prośbę o wyjaśnienie tej kwestii. Czekam.

Wygląda, że C&A chce to szybko ze mną wyjaśnić , załatwić.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.