Skocz do zawartości

Zasilanie Szybowca F3F


Czopek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jerzy Markiton

Dzięki Jurku za te logi. Właśnie się zastanawiam nad wywaleniem dodatkowego zasilania z mojego Jantara...Wygląda na to, ze wożę 100g zupełnie zbędnie.

Pozdrawiam - Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Zasilanie serw skrzydła mija odbiornik. Ze skrzydła do odbiornika przychodzą tylko sygnały. Tak to w  robię w każdym modelu od czasu jak mi odparowały ścieżki w odbiorniku....

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

tak poza tematem wątku. Bo na wyciągarce jeszcze nie udało mi sie uzyskać większego poboru prądu niż 3,5A.

Wreszcie udał mi sie jeden start z wyciągarki. Model pusty, wiaterek z 6-7m/s. Interesujące jest wznoszenie po "strzale"...

 

post-9196-0-73289300-1441568615_thumb.jpg

 

i po co silnik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi narazie słabo wychodzi. Ale sie poprawie ;) nie spodziewałem sie, ze wartości wznoszenia na Poziomie 40m/s sa osiagane. Czyli mozna założyć ze najlepsi dociągają co najmniej do 50m/s. Czech jak wystartował to tak na 350-400m poleciał. Leciał i leciał ;) potem odleciał na fali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.