Skocz do zawartości

Zaproszenie na XVI Ogólnopolski Mityng Modelarski RC Kraśnik 2014.


Tomasz Frączek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się dorzucę jako głównie ogladacz pikników :D Moim zdaniem piknik jest udany dla aktywnych jego uczestników - modelarzy jeżeli dobrze sie na nim bawią i mają okazję do wymiany doświadczeń, a Ci co chcą polatać mają do tego okazję.

 

Z punktu widzenia widzów zaproszonych na piknik poprzez plakaty i inne źródła informacji to co powinno odróżniać taki piknik od normalnego podglądania spotkań modelarzy to właśnie zapowiedzi lotów - takie pod publikę i porządek lotów. Oczywiście jeżeli zamierzeniem organizatorów jest popularyzacja naszego hobby.

Czasami zapowiedzi się udają na piknikach, czasami nie ale moim zdaniem jest z tym na przestrzeni lat coraz lepiej więc myślę pozytywnie. Oczywiście przy dobrej pogodzie równie ważne jest stoisko z napojami chłodzącymi :rolleyes:

 

Generalnie inne oczekiwania mają uczestnicy a inne osoby oglądające. Jeżeli zapraszasz widzów to mniej to na względzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O, dziękuję za filmik. Z kolegą za rok planujemy coś ciekawszego. Oby nie zabrakło zapału, funduszy i czasu na przećwiczenie.

 

Pewnie Split bedzie ciagał Summita  :D

 

 

I jeszcze filmik nakręcony przez lokalna telewizję:

https://www.youtube.com/watch?v=GfSFp9jhiNc

 

Jeee w końcu mój Explosion się załapał na jakieś kadry, już się zastanawiałem czy nie jest za bardzo paskudny, że na zadnym zdjęciu, filmie go nie widać

 

 

i obrazek zadedykowany koledze Adasiowi:

 

DSC_8914_zps6c2ee147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała kolejna moja wpadka przez ciągłe załatwianie i jeżdżenie, nie zauważyłem że Robert latał nawet w niedzielę. Nikt mi nie powiedział o takich ważnych lotach. Były inne wpadki ale mniej ważne ale tez istotne.  :( . Co do siana na lotnisku zawiniła pogoda deszczowa nie pozwoliła na odpowiedni czas wykosić trawy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałem podziękować organizatorom za świetną imprezę :) 

 

Piknik wg mnie był świetny... staram się przyjeżdżać co rok, kupa śmiechu i miłych ludzi :) interesuje mnie jeszcze jedna kwestia... mianowicie szukam uwiecznionej sytuacji z toi toi-em podczas startu lotni :) niestety nic nie znalazłem ... ma ktoś może? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza impreza modelarska pod słońcem!

 

Panie Tomaszu, proszę się nie przejmować. Nie ryzykuje wpadki tylko ten co nic nie robi.

Rozumiem również trudy organizacyjne dla tego trzymam w kciuki aby za rok i w kolejnych latach nie zabrakło siły na organizacje kolejnych edycji Mityngu Modelarskiego w Kraśniku. A jak będzie taka potrzeba i rodzina pozwoli to z chęcią przybędę dzień wcześniej pomóc.

 

Pozdrawiam i dziękuję za zorganizowanie wspaniale spędzonych dwóch dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.