Skocz do zawartości

Co wybrać, Futaba T14SG, czy Graupner MX 16/20?


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty w Niemcach mieszkasz i nie wiesz?

Akurat niemieckich firm szkoda bo robiły dobre części modelarskie. Problemem ze nie najtaniej. A wszystko zło jest przez internet i HK ;) firmy z tradycją bedą niestety beda padać. Nie tylko w branży modelarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty w Niemcach mieszkasz i nie wiesz?

Akurat niemieckich firm szkoda bo robiły dobre części modelarskie. Problemem ze nie najtaniej. A wszystko zło jest przez internet i HK ;) firmy z tradycją bedą niestety beda padać. Nie tylko w branży modelarskiej.

 

No mieszkam i nie wiem oswiec mnie,no chyba ze mowimy o firmach w ktorych zmienil sie wlasciciel,ja mam na mysli te ktore zniknely calkowicie z rynku,nawet z nazwy.Mowimy tu o nadajnikach Futaba,GR,czy dla tych firm HK to zagrozenie?Mam w okolicy 4 lotniska modelarskie i do dzis na oczy nie widzialem nadajnika Turnigy na zadnym z nich.Takie tanie i dobre to po cholere wydawac na Futabe,GR czy MPX-a.Za ta kase masz nadajnik i dwa wiadra odbiornikow :D .Czy  niemieckie firmy modelarskie produkuja drogo,tak tylko ktora produkuje w Niemczech?Na dzis jedyna firma ktora produkuje nadajniki w Niemczech jest Weatronic i to tez nie calkiem,obudowy sa z Turcji,ale  ze firma niemiecka moga pisac Made in Germany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jest google translator :-) Czyli moje przypuszczenia co do powodu upadłości się potwierdziły - upadłość jako droga do szybkiej restrukturyzacji. Wiele firm zapłaciłoby grube milione EUR tylko żeby móc korzystać z nazwy firmy Robbe, która ma wyrobioną przez dziesiątki lat dobrą pozycję na rynku i jest powszechnie znana. Dlatego z inwestorami nie będzie problemu. Na pewno zmieni się sprzedawany asortyment a być może z czasem kanały dystrybucji. No to czekamy na dalsze nowości z Robbe :-)

 

Dzięki Jarek za podesłanie tej pozytywnej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.