Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z "odwrotnym" gazem latam ponad 40 lat, po zakupie Sanwy próbowałem się przestawić ale bardzo ucierpiały na tym moje modele i więcej próbował nie będę.

Przypisanie funckcji do przełącznika, budowanie krzywych gazu,skoku liniowych, nieliniowych, mikserów nie stanowi dla mnie problemu.

Ja proszę tylko o konkretną odpowiedz na moje pytanie czy jest ten rewers : Tak  lub Nie.

 

TAK

Throttle curve > Choose curve type > 3 points, / type > L = 100% > 3 = 0%

Krzywa przepustnicy > Wybierz rodzaj krzywej > Trójpunktowa, typu / > Niskie położenie drążka 100% > Punkt 3 (Wysokie położenie drążka) 0%

 

post-3193-0-19649300-1444473592_thumb.jpgpost-3193-0-89609600-1444473592_thumb.jpgpost-3193-0-45382700-1444473593_thumb.jpg

 

Czy to jest zrozumiałe, czy muszę coś jeszcze tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Masterzy! czy ktoś z Was przeprowadził już próby montażu monitorka do fpv do bezpośrednio na tym odbiorniku? Być może ktoś z Was wykorzystał już zaprojektowane części dla innych odbiorników (druk 3d)? :)

Na odbiorniku to raczej sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 10 October 2015 - 11:41

 

Helix, dnia 09 Paź 2015 - 22:10, napisał: snapback.png

Z "odwrotnym" gazem latam ponad 40 lat, po zakupie Sanwy próbowałem się przestawić ale bardzo ucierpiały na tym moje modele i więcej próbował nie będę.

Przypisanie funckcji do przełącznika, budowanie krzywych gazu,skoku liniowych, nieliniowych, mikserów nie stanowi dla mnie problemu.

Ja proszę tylko o konkretną odpowiedz na moje pytanie czy jest ten rewers : Tak  lub Nie.

 

TAK

Throttle curve > Choose curve type > 3 points, / type > L = 100% > 3 = 0%

Krzywa przepustnicy > Wybierz rodzaj krzywej > Trójpunktowa, typu / > Niskie położenie drążka 100% > Punkt 3 (Wysokie położenie drążka) 0%

 

Dzięki za szybką odpowiedz.

Mogę jeszcze poprosić o wykonanie małego testu ?

Po wybraniu i zatwierdzeniu krzywej gazu jak wyżej, proszę wyłączyć i włączyć ponownie nadajnik z drążkiem gazu ustawionym w pozycji maksymalnie od siebie.

Nadajnik włączył się normalnie czy na wyświetlaczu pojawił się komunikat o nieprawidłowym ustawieniu przłączników lub drążka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to sprawdzę, ale jestem prawie pewny że, pojawi się komunikat.

W takim wypadku trzeba rozkręcić aparaturę i zamienić wyprowadzenia potencjometru z gazu we wtyczce, bez lutowania i wtedy będziesz miał bez miksów, zawsze odwrócony gaz, a wspomniany komunikat nie będzie się pokazywał, gdy drążek będzie w górze.

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarło do mnie FS-i10, jakie to fajne radyjko. Kupiłem w sklepie Avifly w bardzo dobrej jak na Polskę cenie, na Banggood.com jest drożej. Pierwsze wrażenie: jakie to lekkie, świetnie leży w dłoniach, dzięki szorstkiej gumie na bokach bardzo pewny uchwyt,dostęp do przełączników według mnie dobry, idealne dla kciukowców. Obawiam się, że jak mój syn weźmie je w swoje ręce to już mi go nie odda bo jest kciukowcem, trzyma nadajnik w dłoniach bez zawieszki i ciągle marudzi jaka ta Sanwa ciężka. :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w modelach mam 100A i kilka 75A. Zero problemów

 

Ok czyli śmiało można brać ta aparaturę. 

 

Powiedzcie mi proszę, jeżeli już ją kupować to jakie odbiorniki polecacie i jaka telemetrie, chce od razu zrobi poprawne zamówienie, tak by potem niczego mi nie brakowało. Czy da się ta aparaturę podłączyć do komputera i latać na symulatorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.