Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ahaa, czyli problem leży w używaniu oryginalnego kabla?

 

Nasunęły mi się jeszcze inne pytania - oglądałem również Twoje filmiki, za które dziękuję :)

1. Czy wyszła nowa wersja oprogramowania z naprawionym błędem 3-pozycyjnego przełącznika?

2. Czy testowałeś, masz jakieś spostrzeżenia w kwestii failsafe?

3. Kolokwialnie: czy zabrakło Ci kiedyś prądu w polu? Wiele osób uznaje baterię za jeden z większych minusów.

 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. Kolokwialnie: czy zabrakło Ci kiedyś prądu w polu? Wiele osób uznaje baterię za jeden z większych minusów.

 

 

 

U mnie aparatura wytrzymała następujący wypad na lotnisko:

 

4x lot Mustangiem, razem około godziny lotu i przygotowań

4x lot ASW28, jakieś 2 godziny lotu i przygotowań

6x lot Bixlerem lub inną podfruwajką, razem około dwóch godzin lotu i przygotowań. 

 

Aparatura była włączona niemal non stop, wyłączałem ją tylko jak wyjmowałem z bagażnika jeden model i wsadzałem drugi. Podczas zmiany pakietów była włączona. Jak łatwo obliczyć - bateria wytrzymała 5 godzin ciągłej pracy. Mało? Zazdroszczę tym, którzy mają czas na więcej. Ja na taką okoliczność (jeszcze się nie zdarzyło) mam zapasową baterię do aparatury. 

Owszem - następnego wypadu na lotnisko już bym nie obsłużył. Musiałem u siebie wyrobić nawyk ładowania baterii po powrocie do domu, ale skoro pakiety trzeba ładować, to i z aparaturą sobie daję radę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was probowal sie dobrac do oprogramowania? Chodzi mi po glowie zeby przetlumaczyc interfejs. Napisalem w tej sprawie do producenta ale po pol roku brak odpowiedzi

Z tego co wiem to w planach jest tłumaczenie interfejsu przez Michała ze sklepu AviFly. Jednakże przez inne obowiązku to pewnie poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Widziałem film z wersją po rosyjsku więc jako takie inne języki da się zrobić. Ciekawi mnie jak to zrobi AviFly, musiałby mieć jakiś soft od producenta.

Ale czy to będzie dobre? I tak posługujemy się nomenklaturą angielską, expo, dualrate,mix, itp.

W pracy mam systemy informatyczne po angielsku bo o błędach w nich więcej się dowiem szukając po angielsku niż po polsku.

Ale to kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał, że jak się korzysta z Condition to trzeba ustawiać wszystkie trymery, miksy itp w każdym condition i jest to bardzo uciążliwe.

Aby sobie ułatwić, można po ustawieniu wszystkiego w Normal później skopiować do innego condition i jak trzeba to podkonfigurować jeszcze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.