Skocz do zawartości

XIII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu, zanim dostaniesz sterownicę w łapki, przeprowadzimy egzamin z teorii  lotu, obsługi, aerodynamiki itp.

Masz niemal dwa tygodnie na przypomnienie :D :D :D :D :D :D

1150216_560279337472729_5592195771253944

 

tym oto modelem polatasz, oczywiście jak zdasz wszystkie egzaminy.

 

Jakie gustowne doważenie na końcówce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym serdecznie podziękować Piotrkowi i Łukaszowi oraz innym Kolegom organizującym Piknik za to, że podjęli się po raz kolejny tak trudnego zadania.

Jesteście wielcy!

 

Zrobię wszystko, żeby być. Nawet, jakbym miał przywieźć tylko Fun Cuba. Do zobaczenia!

Na podziękowania jeszcze za wcześnie ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Goście PIKNIKU MODELARSKIEGO! Niezmiernie się cieszę mogąc przekazać Wam informację, iż naszą imprezę zaszczyci swoja obecnością postać niezwykła, niesamowicie ciekawa! Panie i Panowie! W czasie XIII –go OGÓLNOPOLSKIEGO PIKNIKU MODELARSKIEGO będziemy gościli  pilota oblatywacza – pana Henryka Bronowickiego. Pan Henryk swoje barwne i NIEZWYKLE ciekawe przeżycia spisał w biografii. Oto ona: http://www.altair.com.pl/books/preview?book_id=6   

Niewiele w życiu czytałem książek równie ciekawych! Autentycznie! Polecam wam ją!

Myślę, że pan Henryk oczaruje nas wszystkich swoimi opowieściami snutymi przy ognisku a chętnym napisze dedykację. Niestety prawdopodobnie nie będzie możliwości nabycia książki na miejscu ale od czego jest Internet... Któż nie jest ciekaw kulisów prób w locie np. „Irydy”?

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film jest super ale żaden nie odda klimatu i ilości atrakcji. Może komuś się uda nagrać galę nocną? ????

Zastanawiałem się czy w ramach pamiątek piknikowych zamówić plakietki, breloki a może naklejki. Nie mogłem się zdecydować. .. będzie wszystko ☺.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, dziesiąty, to pierwszy, na którym byłem... Henio wygrał roczną prenumeratę "Modelarza" - nie otrzymał ani jednego numeru :angry: .

Piotrek dostał wtedy model Wicherka  :) Wielebny Krzysztof z Piły wręczał,,, ;)

 

PS

Ponieważ po raz pierwszy od sześciu lat postanowiłem zadbać o swoje autko, czyli rozgrzebane i diabli wiedzą kiedy koniec, więc przyjedziemy w sobotę rano we trzech: Henio, Paweł i ja. Pawła samochodem  Czyli luuuuuz  ;) W razie potrzeby mogę Pawła zmienić. Henio ma uprawnienia tylko na T-54...

Tęskno mi za Waszymi pyszczychami, a to jeszcze tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.