Skocz do zawartości

Ultron 3D


Vadic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i jest :

Kadłubek:

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Kadłuba chyba nie muszę usztywniać z tyłu, bo ten mój depron to bez rowków jest, a po drugie nawet jak chce go specjalnie wygiąć to jest trudno. No ale jeszcze zobaczę jak będzie. Jedynie ze statecznikiem poziomym coś zrobię.

I jeszcze jeden problem: Oklejać go czymś :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem pręcik węglowy. Wkleję go w statecznik poziomy i chyba jeszcze pionowy. A nazwa handlowa depronu to Arbiton. Możesz go zobaczyć w tle na 2 i 3 fotce. I się jeszcze zastanawiam z czego zawiasy zrobić. Czy z PP czy z taśmy, może macie jakieś inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten depron można kupić tylko w paczkach. Takich długich i podłużnych. On jest w harmonijkę złożony. Kosztuje jakieś 47 zł za paczkę. W KOMFORCIE.

Czyli on ma 3mm, jest gładki (bez rowków) ?

Czyli w środku jest jedna płyta bardzo duża tylko, że złożona w harmonijkę ? Jakie są prostokąty składające się na tą harmonijkę (wymiary) ?

Nie spotkałem się z czymś takim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby to jest jedna duza płyta w harmonijce, ale na zgięciach jest cieniutka ok. 0.1 mm. To jest tak zrobione żeby pod panele się łatwiej rozkładało. On nie ma rowków. A co do wymiarów do gdzieś tyle co normalna płyta, tylko że przekrojona wzdłuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.