Jump to content

pasi.grzegorz

Modelarz
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pasi.grzegorz

 • Birthday 03/14/1963

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kruszwica
 • Zainteresowania
  Modelarstwo RC
 • Imię
  Grzegorz

Contact Methods

 • GG
  36228391

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Podłącz tak jak na fotce . Jak obroty będą nie wte strone , zamień środkowy z lewym lub z prawym przewodem .
 2. A Pani Werner , terz ładnie śpiewa ,
 3. Krótko i na temat . Oczyścić wokół tej kuleczki ze śmieci , opiłków , nacisnąć tę kulke i pare kropel olejku maszynowego . To wszystko . Oliwienie zależnie jak często używa się danej maszyny .
 4. No , fajna żecz , ale analog .
 5. Panie Kazimierzu , a pokaż te żagle , jakieś fotki mile widziane .
 6. Chm , ale brak ABS-u , kapotaż murowany .
 7. A mnie się podoba , ot na wzór przedwojenny , soś mi sie kojarzy na spitfira . Tak jak wygląda , tak poleci . Chyba że pilot będzie miał zakłucenia na drągach .
 8. Wielkie brawa dla Janusza . Obserwuje temat i cieszy mnie że Halny będzie skończony i opływany .Oby długo cieszył i bawił właściciela , tego pięknego holownika .
 9. Władysławie . Małe sprostowanie , Mieczysław Komendziński i Czesław Kruszczyński . Pozdrowienia dla Ciebie i kolegów z Kruszwicy .
 10. Cieszy mnie że model doczeka się końca budowy i zostanie opływany. Kadłub został wyjęty z formy w początku lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku . Ja zaczołem budowe kadłuba i osłony wałów a Czesław porobił reszte i na tym etapie się zkończyło . Chętnie popatrze na wodowanie i opływanie Halnego z Kruszwicy . Pozdrawiam i życzę powodzenia Januszowi .
 11. Panowie . Kto kończy Halnego po Śp. Czesławie , bo jusz się pogubiłem .
 12. Witam kolege . A nie dokończonym kadłubem i skrzydłami plus plany bym miał do odstąpienia .
 13. No i zwrotniczki zakupione . po małych modyfikacjach z łożysk 5x9x3 trzeba założyć łożyska 5x10x3. i przewiercić w nowym miejscu otworki na końcówce drążka . Zwrotnice pochodzą z samochodu asociade CT5. Wszystkim znawcą tematu wielkie dzięki za wszelką porade . Było wielkie zainteresowanie tematem .
 14. Michale. Dość popularne to było w 2005 roku. W Warszawie w DEFENIE nawet nie posiadają takowych zwrotnic. na zawody nie potrzebuje , to jest model do pobawienia się na boisku szkolnym i dla wnuków .
 15. Witam znawców tematu. Posiadam model samochodu Corally RDX i mam pękniętą zwrotnice . Moje pytanie , czy moge zastosować , dobrać zwrotnice od innych modeli innych producentów. Oczywiście wymienie obydwie , lewą i prawą . Wszelkie porady mile widziane .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.