-
Postów
1 769 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Ostatnia wygrana endriuRC w dniu 3 Października
Użytkownicy przyznają endriuRC punkty reputacji!
Reputacja
561 ExcellentO endriuRC
- Urodziny 17.03.1997
Informacje o profilu
-
Płeć
Mężczyzna
-
Skąd
Sosnowiec
-
Zainteresowania
Aircombat, szybownictwo
-
Imię
Andrzej ✈
-
-
Dziś odbyłem pierwszy lot szybowcem na Górce Siewierskiej. Pomimo mgły odważyłem się zrobić oblot... Udało się polatac 15min bez lądowania... nie użyłem ani raz trymera model lata naprawdę poprawnie i jestem zadowolony. Wywazenie na 80mm od natarcia okazało się strzałem w 10.
-
Zablokował mnie na olx dziwne 🤣 a poprosilem tylko o nr tel. Na olx mam swoj nico z forum z Pysou doskonale mnie zna i wie ze tępie jego wyczyny kaskaderskie
-
endriuRC obserwuje zawartość Oszust z OLXa
-
-
-
W dniu dzisiejszym troszkę podziałałem. Najlpier w rurce wywierciłem otworki aby je pozniej pilnikiem potraktowac i puścić bowdeny I wkleiłem dzwignie na żywicy 5min. Drut z dzwignią połączyłem popularną Zetką. Już wiem że z samego przodu ok 30g bede musiał dołozyć balastu. Do zrobienia został balast z ołowiu pozniej przykleić pólkę w serwami, podłączyc pod odbiornik oraz wyważyć i mozna robić oblot.
-
Kupując budżetowy modelik nie spodziewam się szybowania jakie daje Jantar. Modelik do rekreacyjnego latania na zboczu oraz próby szukania termiki bo strzale z gumy. Co do balastu tak bedzie miejsce żeby w razie czego dołozyć.
-
-
wyciąłem nową półkę pod serwa. Montaż serw w skrzydła. No to teraz dzwigienki na zywicy 5min. Jak wyschnie to cięgna.
-
-
-
Kable od lotek polutowane z serwami. Mądrze trzeba naciąć rurkę węglową aby wsunąć podstawe statecznika poziomego. Muszę kupić żywicę 5min i biore się za klejenie skrzydła.
-
No i mamy Niedziele... Z rana chwilkę popracowałem przy modeliku. Wklejone zawiasy na ater wysokości i ster kierunku + wycięcie folii na miejscach łączenia stateczników. Okleiłem stateczniki taśmą malarską aby podczas klejenia żywicą nie pobrudzić folii.
