Jump to content

Koshirax

Modelarz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Koshirax

 • Birthday 04/08/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Biegun
 • Imię
  Wojtek

Recent Profile Visitors

102 profile views
 1. Przeglądałem oferty i tak jeszcze mnie zainteresowała właśnie Futaba - T10J. Ktoś posiada? Może coś o niej napisać? I moje pytanie bo nie znalazłem w specyfikacji czy można samemu ustawić MODE czy już jest na stałe? Do tego nadajnika będą pasować wszystkie odbiorniki FUTABY - tj. S-FHSS, T-FHSS, FHSS?
 2. Witam. Jestem przed zakupem jakiejś lepszej apki. Do tej pory używałem Graupnera (mz10 i 12). Jako działanie jestem mega zadowolony. Nigdy mnie nie zawiodly. Myślałem teraz o modelu MC-20. Co mnie jednak odstrasza to cena i dostępność odbiorników. Próbowałem ostatnio coś znaleźć i nie bardzo mi się to udało. Niestety nie mam doświadczenia z innymi markami. Miałem kiedyś Futabe i Sanwe (35 mhz). Futaba była ok... Sanwy to już różnie. W tej chwili nie wiem jak jest. Latam głównie szybowcami i to często ledwo je widać, więc aparatura zasięg musi mieć dobry i pewny. Może ktoś może coś polecić, podać opinie. Chciałbym raczej iść w jedna markę. Najważniejsze co mnie interesuje to: niezawodność, zasięg, dostępność odbiorników w rozsądnych cenach. Cena do 2000 PLN
 3. Powitać, zbliża się jesień i chętnie bym zrobił ten szybowiec... Jakby ktoś mógł udostępnić mi ten plan byłbym BARDZO wdzięczny. Dzięki z góry.
 4. Cudny model... Modele na uwięzi pamiętam z początków modelarstwa... silniki samozapłonowe... Jeszcze jakiś czas temu miałem Piecia, ale nawet nie wiem gdzie i jak zniknął. Fajnie popatrzeć że jeszcze ktoś gdzieś się tak bawi
 5. Witam serdecznie, Mam na imię Wojtek. Modelarzem jestem od dawna choć miałem przerwę. Ponownie chcę wrócić do tego hobby bo mam już więcej czasu. Pozdrawiam Wszystkich Wojtek (Bieruń)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.