Skocz do zawartości

A ja sie chyba wyprowadzam


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak niech to powstanie koledzy wy sie wprowadzajcie a ja do was na kawe bede wpadał jak bede na lotnisku - a tak swoja droga niby gdzie to ma byc? przeciez dookoła lotniska w przylepie same domy i lasy - wiem bo latałem tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby gdzie to ma byc? przeciez dookoła lotniska w przylepie same domy i lasy - wiem bo latałem tam

również latałem, a oglądając animację we flashu na w/w stronie uzmysłowiłem sobie jak ma być to osiedle rozmieszczone. Zobacz zdjęcie z lotku ptaka jak ma to wyglądać ;)

Zostały mi jeszcze 4 lata ;D abym mógł sie wyprowadzić, może do tego czasu zrobie fortunę jeszcze nie wiem na czym .. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to osiedle ma jedną, istotną wadę. :? Ktoś podchwycił formę z Zachodu, ale zapomniał o treści... GDZIE TU ZAPARKOWAĆ SWOJEGO ANTKA!? Widziałem reportaż z takiego osiedla w Angli i tam każdy dom, miał własny hangar (zamiast garażu albo oprócz) na awionetkę i z domu się na pas wyjeżdzało od razu samolotem, uliczki osiedlowe były przystosowane do kołowania maszyn. Fajnie wyglądało jak całe osiedle na raz wyjeżdzało "do pracy". Tłum Cessn i innych maszyn między domami jedzie na lotnisko.

A tak, mamy tylko domki blisko lotniska... Podobno przez to domy przy Okęciu tanie jak barszcz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz widze gdzie ma byc to osiedle - zazdroszcze inwestorowi - to w zeszłym sezonie jeszcze były grunty orne i teraz je przekształcił pod zabudowe zaoszczedził mnóstwo kasy. w sumie lokalizacja extra dla miłosnikow lotnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.