Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc w dorobieniu tłoka.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam prośbę  do tych wyposażonych w  odpowiedni sprzęt. Czy zechcieliby dorobić mi tłok do MVVS/Modela Junior2cm3. Nie za miliony monet - silnik ma wartość sentymentalną. Niestety ma nietypową średnice tłoka 13,5mm i nie sposób znaleźć jakiś złom modelarski by dopasować inny tłok. 

 

Opublikowano

Mam dwa tłoki od asp 12 mozliwe że da sie je zaimplementowac do Twojego juniora ale bez rysunkow to nie pomogę.Nie jestem w posiadaniu tego silnika.

17820649677433909572381583412088.jpg

  • Lubię to 1
Opublikowano

 Ok. Mi paru Kolegów pomogło jak byłem w potrzebie i jestem wdzięczny im za to, więc jeżeli to to jest tłok do tego MVVSa z trzema śrubkami na głowicy, to właśnie Kolega został szczęśliwym posiadaczem tego"szrocika " ze zdjęcia🙂 Oczywiście bez dodatkowych kosztów, bo ja na 1000% grosza za niego nie dałem🙂

Proszę o adres do wysyłki na skrzynkę.

A.C.

MVVS 2cm.jpg

Opublikowano
Cytat
W dniu 21.06.2026 o 20:02, Grzesiek napisał:

Mam dwa tłoki od asp 12 mozliwe że da sie je zaimplementowac do Twojego juniora ale bez rysunkow to nie pomogę.Nie jestem w posiadaniu tego silnika.

17820649677433909572381583412088.jpg

 

Jaka średnica tłoków tych ASP.12  MVVS Junior ma 13,5mm.  Jak ktoś  będzie chętny do dorobienia tłoka to prześlę cały silnik lub tuleje i tłok wedle życzenia 

 

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.