Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie grzebałem za bardzo w menu i jak coś przestawiłem ,to wracałem do położenia wyjściowego.Twardy reset pomógł i śmiga jak trzeba.Eptita punkcik,tylko gdzie to kliknąć ,bo nie widzę :) .A kalibrowałem ponieważ w opcji display te kreseczki wychylały się nie do końca skali i chciałem to poprawić , a wyszło jak wyszło :( .Najważniejsze ,że działa .Teraz tylko pogoda odpowiednia i w górę :). Dziekuję za pomoc ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega napisał to:

Twardy reset pomógł i śmiga jak trzeba.Eptita punkcik,tylko gdzie to kliknąć ,bo nie widzę :)

 

 

więc tylko odpowiedziałem, z czego od razu hallo :?:

 

No nie wiem, czy tutaj bez założenia swojego wątku zaaplikujesz mi punkcik chyba, że przez Admina.

Co w tym interesownego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kalibrowałem ponieważ w opcji display te kreseczki wychylały się nie do końca skali i chciałem to poprawić , a wyszło jak wyszło

 

Tak ma być, w opcjach możesz ustawić wychylenia do 120%, wtedy dojdą do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jesli chodzi o zakup w sklepie turnigy 9x .. w nazwie jest do wyboru mode1 badz mode2 ... ja stawiam na mode2 ale czy to robi roznice?? gdybym kupil mode1 ale chcial latac w mode2 to to nie bedzie robilo wielkiej roznicy w aparaturze? tzn. bedzie trzeba ja rozkrecac i cos gdzebac w jakis sprezynkach czy na 100% bez problemu da sie to zmienic w menu na ekranie aparatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Czy jesli chodzi o zakup w sklepie turnigy 9x .. w nazwie jest do wyboru mode1 badz mode2 ... ja stawiam na mode2 ale czy to robi roznice?? gdybym kupil mode1 ale chcial latac w mode2 to to nie bedzie robilo wielkiej roznicy w aparaturze? tzn. bedzie trzeba ja rozkrecac i cos gdzebac w jakis sprezynkach czy na 100% bez problemu da sie to zmienic w menu na ekranie aparatury?

 

 

Możesz kupić dowolne mode i ustawić dowolne nadajniku.

Będziesz zmuszony przełożyć sprężynkę, ale to robota na tyle prosta, że nie ma o czym wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

:( a jednak ... znaaczy wolal bym nie, bo, a jeszcze cos rozwale! nigdy nic nie wiadomo!

 

Jeżeli uważasz, że coś uszkodzisz, to przejrzyj sobie w internecie informacje na ten temat.

 

 

Robota naprawdę banalna, a czas oczekiwania w hk na mode 1 jest duż krótszy niż na mode 2 więc absurdem jest czekać dłużej.

Możesz też kupić na allegro, czy w sklepie internetowym i poprosić sprzedawce o przekładkę. Zrobi to nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej ho.

Z racji, że moja aurora pojedzie na gwarancji do Niemczech i pewnie do końca sezonu zostanę bez aparatury, szakuam jakieś taniej zastępczej.

Czy problem stanowi podłączenie Turnigy do kompa przez złącze minijacka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.