Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki! Klapolotki zaprogramowałem.

 

Mam jeszcze sprawę chcę ustawić opcje w e.point i de facto mam dostęp do połowy ustawień (po jednej stronie). Jak zmodyfikować drugie pół?

 

Edit: Trzeba wychylić drążki w odpowiednią stronę ;P

 

 

EDIT:

Kolejne beznadziejne pytanie z mojej strony ;) Na pewno są osoby korzystające z koszyka na baterie w tej aparaturze. Pytanie, czy jak załadujecie koszyk akumulatorami, to czy wam się cały mieści? Osobiście próbując z każdej niemal strony, nigdy nie mogłem zamknąć klapki.... Zawsze brakowało tych kilka mm, mimo iż wszystkie akumulatorki siedzą ciasno upakowane.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do akumulatorów, to nie tylko ty tak masz. Ja jakoś na siłę dałem radę zamknąć tą klapkę i teraz już jest z tym mniejszy problem, ale niedługo planuję zakupić lepszą ładowarkę i nie będę latał z tym koszykiem, bo to dosyć ryzykowne, wystarczy w miejscu klapki mocniej złapać, i aparatura się wyłącza i włącza, mimo że do dosłownie chwilka, to przy pikowaniu nie chciałbym żeby się wyłączyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszyk to fakt, tandeta ;) Ja jak biegłem szukać model to koszyk wypadł z aparatury i lekko zdeformował gniazdko :/ Na razie jeszcze to działa, ale nie chciałbym całkiem tego zniszczyć. Mam nadzieję, że akumulatory dedykowane do nadajników mieszczą się na tyle dobrze, że można zamknąć klapkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem w co uderzyć przy zakupach na HK ;)

 

 

EDIT:

Mam pytanie jeszcze odnośnie funkcji tejże aparatury. Przy mixerach, które programuję są tam takie opcje:

- offset

- downrate

- uprate

 

Chciałbym się trochę pobawić i nie wiem za bardzo co mam zmienić - co za co odpowiada? Przypuszczam, że tam gdzie jest "rate" to chyba zakresy wartości....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do T9x polecam TEN pakiet. jest tani, pasuje co do milimetra i na długo zapomnisz o ładowaniu, trzeba tylko zmodyfikować wtyczkę, albo podłączać przez przejściówkę, co jest niezłym rozwiązaniem, które polecam, bo nie wypinamy wtyczki za każdym razem z dość delikatnego gniazda w aparaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

zdecydowałem się na zakup aparatury turnigy 9x. mam tez kilka pytań odniśnie tej aparatury. które będzie lepsze do sterowania samolote, a które łódka (do wyboru mam mode 1 i mode 2) a także czy ten pakiet nadaje sie do zasilania aparatury?

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7346

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otóż to, i nie chodzi tutaj o to, że zamykanie jest uciążliwe bo trzeba mocno dociskać, tylko o to, że naciśnięcie klapki podczas trzymania nadajnika często powoduje chwilowy brak kontaktu ogniw w koszyczku i wyłączenie nadajnika. Nie widzę żadnego argumentu przemawiającego za ryzykowaniem z użyciem czegoś tak niepewnego w momencie, kiedy dobry pakiet do tej aparatury kosztuje 10$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się nad źródłem zakupu tej aparatury. W ostatnim czasie pojawiło się sporo ofert w allegro, a cena w Polsce nie "zwala z nóg". W HK cena z przesyłką to 63.99 USD, czyli powinno wyjść niecałe 210zł, zaś ceny w allegro zaczynają się od 240zł.

Czyżby nadeszły czasy umiarkowanej marży naszych importerów, czy po prostu o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.