Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem ostatnich 20 stron tego wątku i nie znalazłem nadal odpowiedzi na pytanie postawione w jego temacie. Tak więc - czy ta aparatura jest coś warta (z fabrycznym firmware-em)? Jak z jej awaryjnością? Często trafiają się wadliwe egzemplarze? Jak z niezawodnością podczas lotów? Jak wygląda zgodność ze standardami innych producentów (czy moduły są dostępne?).

 

Myślę, że warto uporządkować trochę informacje i podsumować nieco wątek...

 

Ja posiadam apkę od prawie 3 lat jeszcze w wersji pod moduł 35Mhz lub inny z wbudowaną anteną teleskopową, dokupiłem moduł Corony 2,4GHz i jest super żądnych ceregieli z nią nie miałem, za to mój szwagier o czym pisałem wcześniej, skucha na wstępie po rozpakowaniu, Firmware V2 okazał się wadliwy i wszczepiłem taśmę ze złączem KANADA i z pomocą kolegów a w szczególność mkrawcz1 który użyczył swojego backup-owego softu dokonałem transplantacji i aparatura szwagra hula jak Ta lala, cóż za tą cenę raczej musimy pogodzić wpadkami, chinole żeby zaoszczędzić na produkcji, pewnie tym biednym ludzikom w tych ciemnych piwnicach podczas pracy jeszcze światło wyłączają , wiecie taki chińczyk składa pewnie ze 500-600 sztuk lub więcej dziennie po takim przerobie niczego lepszego nie możemy oczekiwać. Gdyby Rolls-Royce lub Bentley byłby składany w takich ilościach chciałbym zobaczyć minę nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie. Dwie apki turnigy 9x, podłączone trener uczeń. I działa to tak że gdy przełącznik w trenerze zwolniony to steruje uczeń a gdy pzrełącznik do góry to steruje trener. Według mnie powinno być odwrotnie bo jak ma sterować trener (gdy panika) jak musi jeszcze trzymać przełącznik w górnej pozycji. Czy to się da zrobić żeby było odwrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmixowałem lotki na kanałach 1 i 8. Chciałbym do tego dodać jeszcze klapolotki, ale niestety nie wiem jak. Poszperałem trochę na forum, ale na ma bata bym to zaprogramował. Próbowałem coś wykombinować z funkcją flaperon, ale nic nie wyszło.

 

Klapy chciałbym mieć na przełączniku trójpozycyjnym, wychylenia sam ustawię.

 

Dobra, już wiem:

- flaperon to jest to czego mi trzeba, jedyny problem to przejście do drugiej kolumny by ustawić wychylenia lotek - da się to jakoś zrobić? Jak?!

- klapy chciałbym na przełączniku trójpozycyjnym, zapewne trzeba to zrobić na mixerach (teraz mam na potencjometrze), chciałbym wiedzieć tylko, który to ten szukany przeze mnie i czy do każdego położenia muszę dorabiać mixer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.