Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po zmianie kabelka i zainstalowaniu anteny 5 dBi aparatura odzyskała zasięg zmierzony w ten sposób, że kolega jechał autem w którym na tylnej półce położyłem w pudełku na kanapki odbiornik z serwami, widoczność była około 50% (liczne domy i drzewa) Zasięg to około wg. google maps 1,5km z tym ze auto kolegi zniknęło z mi z oczu za domami.

 

 

turnigy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie pochwale:)

 

Pierwsze zabawy z elektronika i lutownica (nie liczac lutowania xt-60 :D), po drodze spalilem "frsky upgrade receive lite" i zmuszony bylem do zrobienia prostego interfejsu RS232-TTL ale spakuje to i moge sie cieszyc telemetria z DHT.

 

20120104232707.th.jpg

20120104232738.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
ew serwis masz poza granicami kraju ..

 

W Polsce obecnie takie aparatury, naprawia się i programuje się soft od ręki, sam mam taką aparaturę od 2 lat i w rodzinie jest jeszcze jedna.

Sam wgrywam nowy soft i dokonuje stosownych zmian w oprogramowaniu i elektronice, mam ku temu wiedzę i odpowiednie wsparcie techniczne.

To jest rewelacyjna aparatura, nawet porównując DEV7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam problem z tą rewelacją nastepujący :D .Po przeprowadzeniu kalibracji zgodnie z instr w tym wątku (str.19) w funkcji display nie mam żadnych wskazań wychyleń.Po Podłączeniu do samolotu serwa ani drgną.Dodam ,że mam turnigy 9 v2 (o ile to coś zmieni ).Panowie pomóżcie bo już 3 dzień walczę a przyszedł mi model i czas w górę :) .

pozdrawiam.

 

p.s . po parunastu próbach kalibracji paseczki przemieszczają się , ale nie płynnie ,tylko od razu na 80% pola danego kanału na jedną bądź drugą stronę przy delikatnym nawet ruchu.. .To tak informacyjnie, może komuś pomoże w ustaleniu przyczyny.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.