Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat przełożenia sprężynki i blaszki się nie boję ale przy zmianie mode boję się żeby czegoś nie popsuć. Z resztą wolę kupić od razu gotową bo jakby nie patrzył jest na nią chyba jakaś gwarancja więc nie chcę kombinować żeby ją stracić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Akurat przełożenia sprężynki i blaszki się nie boję ale przy zmianie mode boję się żeby czegoś nie popsuć. Z resztą wolę kupić od razu gotową bo jakby nie patrzył jest na nią chyba jakaś gwarancja więc nie chcę kombinować żeby ją stracić :oops:

 

Bez obaw. Zmiana programowa mode jest równie prosta co włączenie komputera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z swoja Turnigy 9x zasięg do około 250m. Przepatrzyłem wszystko i odbiornik jest dobry.

 

Ale moduł nadawczy mnie niepokoi. Prosił bym kogoś o sprawdzenie w jego module nadawczym (tym gdzie sie wciska reset) czy obwód jest zamknięty czy otwarty? U mnie jest zamknięty gdy sprawdzam tak multimetrem, w odbiorniku wydaje sie być do dobrze obwód jest otwarty.

 

W miejscach gdzie dotykam multimetrem był kabel od anteny, jeszcze raz prosze o pomoc:)

 

img2572m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec ma ktoś inna propozycje co moze byc przyczyna tak słabego zasięgu? Dodam ze to jest Turnigy 2,4 Ghz. Dodam ze dla porównania robiłem test z routerem odkreciłem antenke i również obwód ma otwarty.

 

sprawności odbiornika jesteś pewny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiec ma ktoś inna propozycje co moze byc przyczyna tak słabego zasięgu? Dodam ze to jest Turnigy 2,4 Ghz. Dodam ze dla porównania robiłem test z routerem odkreciłem antenke i również obwód ma otwarty.

 

sprawności odbiornika jesteś pewny ?

 

Sprawdziłem z innym odbiornikiem TG 9x i tak samo wczepiłem do aparatury ten moduł tak jak jest na zdjeciu bez anteny , zasieg około 50m gorszy ale obydwa odbiorniki tak samo odbierały na odległosć około 200m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.