Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

przepraszam, ze wtrace

Jak jest z HK i aparatura w temacie...czy w przeciagu pol roku byla dostepna wersja w zestawie z odbiornikiem, czy nic sie nie zmienilo? I tak jak teraz backorder :)

 

Była i to wiele razy.

Tylko trzeba dosyć często odwiedzać hk.

 

Najlepiej dodaj sobie do "wish list"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Ja właśnie pierwszy dzień bawię sie Turnigy TGY 9X 2,4 - i mam problem którego nie potrafię naprawić; na "display" widać jak działają wychyły ale muszę trzymać ten srebrny dłuższy pstryk po prawej stronie. Jak go puszczę to nie widać wychyłów. Gdzie to zmienic żeby działały bez trzymania tego pstryczka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary - nie wiem jak dziękować. Zadziałało. A ja tu klikam pół dnia i piąty raz czytam instrukcje i nie znalazłem nic o tym TRAINER. Co to w ogóle jest ?

I jszcze jedno - czy da się jakoś wyłaczyć to "pipanie" bo mnie chcą z domu już wyrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie w sprawie mixu lotek w Turnigy 9x; wg. mnie (oraz instrukcji) wszystko ustawiłem i podpiąłem (kanał 1 i 7) jak należy (funkcja AILDIFF) ale po uruchomienu - w modelu - jedna lotka wychyla sie jak należy w obie strony a druga tylko w jedną stronę - a w ustawieniach wpisałem wychyły po równo w każdą stronę i dla każdej lotki.

Wpisałem tak:

AIL1 100 100

AIL2 100 100

i objawy są jak napisałem wyżej.

 

Obawiam się czy z aparaturą jest wszystko ok. Jak zamienie miejscami to problem pojawia się w drugiej lotce więc serwa są ok - z resztą na kablu x wpietym do jednego kanału - działaja obie jak należy - tylko że chciałem ten kabel wywalić.

 

Kiedy odłaczę model i sprawdzam na "display" w apie to:

- gałka w prawo - pokazuje sie prawy pasek a AIL

- gałka w lewo - pokazuj sie lewy pasek w AIL i też lewy pasek w AUX (drugim od dołu) - może tu coś nie gra ? Może on się nie powinien wychylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież wpisałem 100 - i nie działa

 

Zastanawia mnie to:

- gałka w lewo - pokazuj sie lewy pasek w AIL i też lewy pasek w AUX (drugim od dołu) - może tu coś nie gra ? Może on się nie powinien wychylać.

 

Ten AUX - co to w ogóle jest i gdzie się to zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem na wartości jak napisałeś ale to nic nie dało. Krótko mówiąc jedna z lotek w ogóle nie wychyla się w dół tylko w górę. Druga działa poprawnie. A czy Tobie na "displayu" przy sprawdzaniu wychyłów też pokazuje się pasek w AUX ? Bo u mnie się pokazuje i nie wiem co on oznacza albo jak spowodować zeby się nie wychylał bo może to jest przyczyną.

 

Robert - to czy dam "-" czy "+" spowodowało tylko to że wychyły były w przeciwną stronę niż wcześniej.Jeśli zmienię znaki to wychylają się odwrotnie - ale dalej jedna wychyla sie tylko w górę. A instrukcję mam dokładnie tą która podałeś w linku.

 

Po zmianie wpięcia serw w gniazda, zauważyłem że gniazdo nr 7 w odbiorniku jakby wychyla tylko w 1 stronę. Czy to jest możliwe takie zjawisko ? Wg mnie albo wychyla w obie albo wcale.

 

A da się ustawić żeby jedna lotka zamiast w kanale 7działała na innym - może bardziej działającym ? np 6.

 

No i ten pasek w AUX mnie zastanawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.