Skocz do zawartości

Guppy Mk2


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Jerzy Markiton

Spójrz na plan i pomyśl na czym te paski oprzesz. Pomysłów Ci dostatek, z realizacją gorzej...! Jak będziesz miał pełną konstrukcję (pokrycie) to wizje są ograniczone tylko do dostępnych kolorów folii czy farby i chęci robienia kolejnych szablonów. Przy żeberkowej konstrukcji marząc w Corelu dobrze jest nanieść sobie podkład z rozstawem żeberek i zastanowić się na czym ten kolorowy pasek oprę. Z doświadczenia wiem, ze folia na folię między żeberkami wychodzi fatalnie.

- Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad fioletem i pomarańczowym, nie jestem przekonany do łączenia kolorów, wolałbym chyba biały z czymś... biało-niebieski faktycznie może być nawet bardzo niepraktyczny (g*** będzie widać :shock: nawet wytrzeszczając "gały")

 

edit.

 

a może fiolet zamiast białego i pomarańczowe akcenty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czerwony dla guppika najlepszy :)

jako jedyne co bym zmienił to dał trochę więcej czerwonego od góry (te paski przy natarciu nieco szersze) ale to tylko moje zdanie :wink:

Tutaj mój w czerwieni :D :

img0452bth.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałbym numery rejestracyjne na skrzydłach i kadłubie. Dodają szpasu. I model upodabnia się bardziej do prawdziwych szybowców. Z numerami, w locie wygląda bardzo "bojowo". A i numery przydają się do wpisywania modeli do pamieci w aparaturze. Jako litery podajesz swoje inicjały, a numery to kolejno 001...005, etc. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.