Jump to content

Guppy Mk2


blackriver

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Guest Jerzy Markiton

Spójrz na plan i pomyśl na czym te paski oprzesz. Pomysłów Ci dostatek, z realizacją gorzej...! Jak będziesz miał pełną konstrukcję (pokrycie) to wizje są ograniczone tylko do dostępnych kolorów folii czy farby i chęci robienia kolejnych szablonów. Przy żeberkowej konstrukcji marząc w Corelu dobrze jest nanieść sobie podkład z rozstawem żeberek i zastanowić się na czym ten kolorowy pasek oprę. Z doświadczenia wiem, ze folia na folię między żeberkami wychodzi fatalnie.

- Jurek

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się jeszcze nad fioletem i pomarańczowym, nie jestem przekonany do łączenia kolorów, wolałbym chyba biały z czymś... biało-niebieski faktycznie może być nawet bardzo niepraktyczny (g*** będzie widać :shock: nawet wytrzeszczając "gały")

 

edit.

 

a może fiolet zamiast białego i pomarańczowe akcenty??

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie czerwony dla guppika najlepszy :)

jako jedyne co bym zmienił to dał trochę więcej czerwonego od góry (te paski przy natarciu nieco szersze) ale to tylko moje zdanie :wink:

Tutaj mój w czerwieni :D :

img0452bth.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dodałbym numery rejestracyjne na skrzydłach i kadłubie. Dodają szpasu. I model upodabnia się bardziej do prawdziwych szybowców. Z numerami, w locie wygląda bardzo "bojowo". A i numery przydają się do wpisywania modeli do pamieci w aparaturze. Jako litery podajesz swoje inicjały, a numery to kolejno 001...005, etc. pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.