Skocz do zawartości

Katana, tym razem elektryk 1120mm.Pliki formatek.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 380
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ale dajecie sobie popalić, super to wszystko wygląda tylko uważajcie przy montowaniu pakietów cobyście ich nie przegrzali bo tak ognia pod koniec roboty dajecie że wszystko możliwe :lol2: Ostygnijcie troszkę :ble:

Ty mi przywieź żelazko modelarskie to dopiero zobaczysz ogień :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Stygnął będę jak model już będzie latał :P muszę się spieszyć bo mi się sezon skończy hyhy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że mam być pilotem oblatywaczem nowych konstrukcji? kurde balans

Nie przejmuj się Sławek, dam Ci znać jak to lata, mam nadzieje że w ślad za Kataną 1400 świetnie :mrgreen:

 

Edit:

 

Dzisiaj poczyniłem co nieco przy modelu ;D

oklejanie2.jpg

 

oklejanie1.jpg

 

Tragedii nie ma ale muszę jeszcze okleić duuuuużo modeli zanim będę to robił w połowie tak dobrze jak Sławek (bo dorównać mu to się chyba nie da :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Spodobała mi się ta kratka :P

 

Dzięki uprzejmości Szymona strejla_u stane się posiadaczem Turnigy SK 3536-910kv więc jak nie poleci na 1400kv to na 910-tce na 100%.Nawet mi to na rękę bo jeden z nich napędzi Ultimata.

 

Szans nie mam , Twoja poleci zapewne pierwsza.Zacząłem strugać kopytko z balsy otrzymanej od Krzyśka Utopia ale widzę że będę musiał kupić ramkę do brzeszczotu bo balsa jest w klockach 5x4cm hyhy.Dzięki Krzysiu za balsę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś kiedyś Sławku w swoich licznych wojażach zapuścił się w śląski region to wpadnij do Libiąża do sklepiku Pana Zbigniewa Matlaka. Zazwyczaj ma na składzie pozagatunkowe deski balsowe o różnych grubościach i do tego w korzystnej cenie. Na kopytka i oprofilowania jak znalazł.

 

Tylko uprzedzam, że z tego sklepiku nie jest łatwo wyjść :roll: . Pan Matlak to przesympatyczny starszy pan, nestor polskiego modelarstwa i pogawędki z Nim tak wciągają, że można stracić poczucie czasu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Tobie również Robercie dziękuję za magnesy.Ja nie wchodzę do sklepów modelarskich bo jest to niebezpieczne dla zdrowia (jak w pobliżu jest żona) a i finanse na tym cierpią :D .Dzięki za namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szans nie mam , Twoja poleci zapewne pierwsza.

 

Jeśli miałbyś osprzęt to Twoja mogła latać nawet dzisiaj :P więc i tak jestem po tyłach hyhy.

Daj znać jak wyjdzie maska, oby tak dobrze jak świnka :devil:

 

Edit:

okleiłem jeszcze ster kierunku, powycinałem potrzebne otworki w folii kadłuba i zamontowałem już na dobre podwozie.

oklejanie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: :lol2:

Plan na jutro jest ambitny :P ale nie wiem czy zdołam go wykonać, mam troszkę innych zajęć co prawda dopiero wieczorem więc kto wie co tu się jutro pojawi :mrgreen:

 

Planowałem na tą niedzielę ale niestety :? , w przyszłą niedzielę na 200% :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, nie nie po cichu nie, już jest nas co najmniej 4 osoby na oblocie (jeżeli Marcin potwierdza obecność) a i na lotnisku przy niedzieli też pewno sporo osób będzie.

Może nawet jakiś filmik z oblotu się "urodzi" kto wie kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie czytasz pan wątku uważnie nie czytasz :P zostałeś oficjalnie zaproszony na oblot parę postów wcześniej.

 

P.s. pisaliśmy równocześnie.

 

Jaki wyścig :?: przecież Sławek już skończył model, niestety leży w oczekiwaniu na regler, tak to pewno w tą niedzielę byłby oblatany.

 

Edit:

Jak wspomniałem wyżej plan na dzisiaj był ambitny, niestety udało się okleić tylko jedno skrzydło od góry.

oklejanie4.jpg

oklejanie5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Wiedziałem, wiedziałem że coś kombinujesz po cichu :D i to w swoje urodziny :).Wychodzi fajnie z tego co widać na fotkach.Z tym oklejaniem to "nie taki diabeł straszny jak go malują" (przysłowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w moje urodziny, dlatego już kończę na dzisiaj pracę przy modelu :D to znaczy skończyłem gdzieś koło południa.

Skrzydło hmm tutaj muszę być mało skromny :mrgreen: jak na moje wypociny i umiejętności to mi się nawet podoba, muszę jeszcze obciąć ten kawałek folii na żeberku, zupełnie o nim zapomniałem.

 

W jakimś kabarecie (chyba) troszkę przekręcili to przysłowie na "nie taki diabeł straszny jak go obsmarowywują" :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.