Skocz do zawartości

Delta z depronu w 120minut


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja latam na Turnigy 9X, zeby aparatura poprawnie obsługiwała delte czyli lotki były jednocześnie sterem wysokości musiałem ustawic tryb szybowcowy GLIDER a nie AKRO. A nastepnie wejść w ustawienia [FUNC SETTING] potem [ELEVON] i podajemy nastepujące wartosci :

 

STATE: ACT

AIL1: -100 -100

AIL2: -100 -100

ELE1: -100

ELE2: 100

 

Po tych ustawienich mozna latac az milo, stery dziłaja tak jak powinny w delcie. Musze jeszcze znalesc gdzie w menu mozna ograniczyc wychylenia steru bo na razie wychyla mi o jakisc 60 stopni a to zdecydowanie za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jeszcze znalesc gdzie w menu mozna ograniczyc wychylenia steru bo na razie wychyla mi o jakisc 60 stopni a to zdecydowanie za duzo.

 

W T9x do ograniczania zakresu wychyleń poszczególnych kanałów służy opcja E.POINT w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez skonczona... estetyka nie powala,ale przynajniej nie ma kabli na wierzchu 8) :lol:

Niestety przez zbyt plytkie osadzenie silnika musialem uzyc ciezkich pakietow (3S 900mah), a planowalem 3S 360....

Rozpietosc 80cm, depron 5mm. Smiglo 7x3.5, silnik 1400kv i regiel 10A... Waga RTF przed "led mod'em" to 203g. Po pewnie kolo 210.

 

delat1.jpg

 

https://picasaweb.google.com/danlancher/Delta?authkey=Gv1sRgCOqXspqNi7qIpgE#

 

W planie kolejna, chyba mniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to tasma led, Dokladnie 2 segmenty po 3 diody. Zasilam je bezposrednio z lipola, na fotkach jest widoczna wtyczka do balansera - zrodla zasilania led.

 

Mam filmik z pokladu delty. Jest troche za lekka i za mala na takie loty. Polecialem jak najwyzej moglem. Przy drugim podejsciu (na filmiku sa 2) juz jej nie slyszalem... (troche wialo)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz. Zrobilem delte apke zmiksowałem itp lecz cos zle poszlo boo gdy daje ster kierunku w prawo delta leci w lewo a gdy daje w lewo to leci w prawo. Jak to odwrócić ? Posiadam aparature Hobby King 6ch. Dla ulatwienia pokazuje filmik jak wychylają sie lotki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EZ7zS3creZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzjeson, mam prosbe czy mógłbyś jakos dokladniej opisac jak podłączyłeś te diody? nigdy nie miałem do czynienia z takim czymś ale bardzo mi się to podoba :) Dzis jestem po oblocie delty. Jest to najlepszy model jaki miałem :D a miałem cessne 745 RTF i diablo 3d z planów. Delta w porównaniu do diablo too odrzutowiec. Lata bardzo szybko super kręci się nią beczki itp. Jutro może znajde jakiegos kamerzystę too wstawie filmik z lotów. Mam tez kamerke w breloku i mysle ze jutro nakręcę jakis filmik z pokładu :)

 

Chciałem podziękować wszystkim za pomoc i odp na moje pytania oraz pogratulować bzik4, pomysłu no i oczywiście tego zee delta tak wspaniale lata :)

 

Jedyne co mnie meczy to moj pakiet.. 1000 mah niestety wystarcza na 6min lotu na full silniku.

 

Czy pakiet 2200 nadał by sie do tego modelu ? czy bylby za ciezki ? moze ma ktos do sprzedania jakis pakiecik 1000-2000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

delta zbudowana - wyposażenie czeka na montaż - tylko jest 1 mały ale za to zasadniczy problem - konfiguracja aparatury.

 

Czy mógłbym prosić o łopatologiczne wyjaśnienie krok po kroku jak skonfigurować aparaturę??

 

Aparatura Turnigy 9x v2 - mode 2

 

Wstępne założenie:

 

- przepustnica - [ELE] normalnie po lewej stronie

- konfiguracja klapolotek na prawym drążku.

 

Kombinuje od 2 dni przeszukując net ale postępy zerowe i pomysłów też brak - więc będę wdzięczny jak ktoś się zlituje i opisze sposób konfiguracji.

Z góry Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.