Skocz do zawartości

Budowa Katany z Artexu


dukeroger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dalszy postep prac przy oklejaniu - zaczynam sie wczuwac coraz bardziej - zolta klei sie sama - tylko ta czarna sie buntuje czasami :? :? Ale szczerze mowiac to myslalem, ze bedzie trudniej.

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2577

 

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2579

 

Zdjecia takie sobie, ale niestety baterie padly wiec musi wystarczyc - jutro sprobuje w swietle dziennym cos pstryknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja co prawda nie z Artexu tylko "Pawełkowa"

wygląda na razie tak .Kolory wybrałem takie poniewaz raz ze mnie się akurat podobają a po drugie taką folię miałem .

Druga Katanka ta na bazie rysunków od Sławka (Sławku jeszcze raz dzięki :D )jeszcze nie oklejona ,ale Artur któremu ją przekazałem jutro wybiera się po folię.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :) Bardzo ładna Katanka ;)

Jeśli ja bym robił taki model a planuję w grudniu jakiś tartaczek to folią transparentną, jakoś bardziej mi sie taka podoba :)

Panie Szczepanie, mam nadzieję, że jeszcze w tym sezonie ją zobaczę na niebie :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie na finiszu.

Stery doklejone tasma na potrzeby zdjecia.

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2586

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2585

 

Juz nigdy czarnego nie dotkne nawet kijem...

Mam zamiar kupic jakas tasme czarna i ladnie wyrownac to czarne brzydactwo na garbie - jednak rece juz nie te - siem trzensom siem - wiec wyszlo jak wyszlo... :oops:

nad wykonczeniem z tylu ciagle siedze i mysle - wizje mam tylko bedzie ciezko wyciac, a juz nie chce sobie nerwow psuc... ale tak ladna czarna(tfu) fala przez statecznik pionowy i ster kierunku mhmm - pomysle.

 

PS. przedluzacz mi jeden zginal co to mial na ogon isc - za odnalezienie - nagroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi Ci o to jasne na lewym skrzydle to tylko odblask jest ;)

Nie nie, chodziło mi o statecznik poziomy, nawiązujący do skrzydła, bo gdzieś coś takiego widziałem, ale znowu nie za bardzo jest na czym ten czarny z tyłu położyć. Chyba że... całą nieruchomą część statecznika machniesz na czarno, a pionowy na żółto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie połączenie folii w powietrzu, skutkować będzie paskudną zmarszczką.

Przynajmniej dla mnie się tak paskudziło jak nie miałem balsy pod złączeniem. Ale to pewnie tylko kwestia praktyki i np. kolega slawekmod zrobiłby to perfekcyjnie i to z zamkniętymi oczami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że takie połączenie folii w powietrzu, skutkować będzie paskudną zmarszczką.

Ja natomiast mam pewnosc XD

kolega slawekmod zrobiłby to perfekcyjnie i to z zamkniętymi oczami

On nawet globus bez zmarszczek oracoverem tak obkleja, ze wyglada jak laminat :)

A tak btw - jest ktos na forum komu sie podoba moje dzielo ? - Mam sie wstydzic - Wiem, ze to pierwszy drzewniak i pierwsze oklejanie, ale czy moge sie publicznie wsrod ludzi z tym pokazac ??

 

A autor watku zniknal ze swoja Katanka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert nie stresuj się :D

Jak będziesz szybko latał to i tak nikt niczego nie zauważy................ :D

 

Oklej statecznik cały na żółto a czarne wstawki wytnij z foli samoprzylepnej i naklej.

Plan "bis" znajdź jakąś kalkomanię w kolorze czarnym - może jakiś model szybkiego motocykla..........???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.