Skocz do zawartości

Budowa Katany z Artexu


dukeroger

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie zaklniesz i nikt wokol Ciebie ?

Nikt z nas święty nie jest, ale akurat określenia, o których mówimy, wcale w tym filmiku wystąpić nie musiały. Żeby podkreślić dramaturgię nie trzeba rzucać mięsem, tym bardziej, że Pawel66 ma 16 lat, a z forum korzystają jeszcze młodsi. To, że większość nastolatków używa w tej chwili k-wa jak przecinka, to nie znaczy, że jest to normalne i nie musimy tego tutaj tolerować :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 lata później...

witam wszystkich milosnikow konstrukcji artexu

spiesze doniesc ze katana ma sie dobrze i w trzeciej inkarnacji otrzmala wlasnie nowy wystroj. Jako ze spodnia czesc mi sie bardzo podobala nie zmienialem jej zbytnio za to gora zostala zmodyfikowana. Po poszukiwaniach tematu przewodniego w celu uhonorwania niesmiertelnego charakteru samolotu spodobal mi sie motyw feniksa powstajacego z popiolow. Tak to wyglada na dzisiaj. kabina dostanie nowe wyklejenie na bialo i calosc sie bardziej polaczy. Dzis oklejonym juz na skrzydlach i ogonie modelem wykonalem rundke nad lotniskiem. Mi sie podoba. Koszt foli i wyciecia takiego ornamentu to kwota rzedu 80LPLN

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze kilka fotek z goscinnego oblotu Boogiego:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wnioski;

1. chyba dodam obrys do srebrnej czesci ornamentu na skrzydlach

2. model przewazony na dziob, zalozymy baterie 4S, jakies 2600mAh; pozbede sie balastu z dziobu a i model bedzie bardziej akrobatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.