Skocz do zawartości

Budowa Katany z Artexu


dukeroger

Rekomendowane odpowiedzi

Autor watku jest do konca tygodnia na wczasach :) ale dzielnie sledzi postepy z lasow mazurskich :) mi sie czarno zolte oklejanie podoba choc na swoja katanke mam pomysl zupelnie inny; na razie powiem tylko tyle ze bedzie motyw wschodzacego slonca

 

co do twojego statecznika to imo mozesz kleic czarna folie na zolta przezroczysta i sie nie martwic o laczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Katanka gotowa do lotu - zdjecia wieczorem jak maly pojdzie spac.

Waga do lotu 1248 gram - czyli nie jest zle :)

Dojdzie pare gram jak pomaluje oslone silnika i kabinke od srodka, ale to juz po pierwszych lotach.Takze musze golenie okleic, ale gdzies posialem resztke czarnej foli :P oraz te maskujaca folie nakleic w paru miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jest tak;

- prace balsowe zakoncocze (to zdjecie bez kesonu kadluba jest sprzed tygodnia)

masa czesci balsowej wyszla mi 453g

z nosem 507g

z nosem, owiewka nie przycieta, alu podwoziem, kolami, smiglem i kolkiem ogonowym 696g

 

Dołączona grafika

 

 

- szpachlowanie zakonczone

- szlifowanie zakonczone - 280 z grubsza i 500 finisz

- wzmocnienia Slawka wklejone

 

Dołączona grafikaDołączona grafika http://

 

 

Mam taka wizje malowania - jak zrobic dol? mozna oracover na oracover klasc? jakies sugestie? mysle zeby najpierw calosc na bialo walnac a potem dodac ornament. Rady?

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) gora troche zrzynana w pomysle ale moze jeszcze te plomienie przerobie i bedzie bardziej oryginalnie. Chcialem miec cos swojego na dole i na razie takiego malowania nie widzialem :) To co bedzie wyzwaniem to polaczenie gory z dolem choc katana ma plaski dol kadluba wiec chyba nie bedzie za trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie dostalem taka rade:

- nakleic biala folie bazowa

- rozrobic plyn do naczyn z woda i tym zwilzyc powierzchnie bazowa

- przylozyc ornament ktory chcemy nakleic

- plastikowa elastyczna lopatka badz szmatka usunac wode spod ornamentu

- zostawic na noc do wyschniacia

- przygrzac zelazkiem krawedzie ornamentu

 

latest news: moj pierwszy oklejony element: ster kierunku!!! OMG, ze dwie zalamki po drodze ale jak sie folia naprez to banan na twarzy; dzieki Slawku za pantent listewka 3mm - genialne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.