Skocz do zawartości

Extra 260 Pilot-rc 2.2m


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś zabrałem swoja nową, śliczną, piękną, cudownie oklejoną Extrę na lotnisko w celu przyzwyczajenia jej do terenu:

Obrazek

 

Już po chwili nieśmiało zerkała na pas:

Obrazek

 

Poznała kolegów:

Obrazek

 

Bardzo podobała się jej ta wycieczka. Następnym razem pokaże jej lotnisko z lotu ptaka...

Jesteś chory :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A model samolotu ma jeździć czy latać? Co wyczujesz kulając się po pasie? Wytrymujesz go, ustawisz odpowiednie wychyly sterow? Ewwntualnie wyrwiesz podwozie jak z podniecenia za bardzo go rozpędzisz, model podskoczy a Ty go na siłe na ziemię sprowadzisz. No bez jaj :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżenie po pasie to typowy wykręt kiedy komus nogi chodzą jak z gumy i boi sie wystartować podobnie jest przy skoku na bungy chwila chwila , bo fajne widoki są, a w majtach ze strachu kupa zalega :D

 

Stres przed oblotem mniejszy - bo przeciez to tylko "objazd" a nie oblot ;)

Jaki stres ? dajesz gaz i lecisz, a jak sie boisz to znaczy, że nie potrafisz latać i oddaj model komus kto to zrobi jak trzeba :D Nie ma modeli które nie latają są tylko źle ustawione lub źle pilotowane ;D Jeżeli twierdzisz, ze coś się nie uda, to nie uda się na pewno ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już trochę za bardzo OT, ale niech mnie tam :D

 

kiedyś był w necie filmik jak gość "objeżdżał" chyba z 15min model chyba 4m bombowca czy coś w tym stylu, po czym zdecydował się na lot i po 10sek lotu okazało się że ma revers na lotkach i model poszedł w glebę :D

 

Był ten filmik kiedyś tu na forum przytaczany :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tym :) Porozmawiajmy teraz o Extrze.

Łukasz jak tam postęp prac ??

Wszystko pasuje kiedy silnik przykrecasz i napisz jak wszystko sie spasowało, typu serwa silnik itp. Nie było zadnych problemów, czy moze musiałes cos przerabiać w modelu i dopasowywać do swojego wyposażenia.

I nie zapominaj o wczesniejszym apisaniu o oblocie to przyjedziemy zobaczyc i podziwiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie wczoraj późnymi godzinami popołudniowymi, wieczornymi, oraz późno wieczornymi został zmontowany enigne box pod ZDZ. W zasadzie całą robotę odwalił Buczo za co wdzięczny jestem niezmiernie, a wdzięczność swą niezmierną wyrażam pkt pomógł;p

 

Efekt końcowy myślę, że osiągnę za jakieś 4 godziny pracy. Jednak zmęczenie, które nie może się ode mnie odczepić już 3 dzień nie daje mi spokojnie skończyć Extry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.