Skocz do zawartości

Extra 260 Pilot-rc 2.2m


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zima >? to chyba Turbodymoman zmienił dzis pore roku :shock: a ja chciałem jeszcze polatać upsss

 

no wiesz Radka już tylko Turbodymoman jest w stanie zaskoczyć , hmmm - choć tak do końca nie jestem pewien

Dzis na serio mnie zaskoczył zmienił porę roku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmienił. U mnie leży śnieg i jest zimno. Kończę Katankę artexową żeby od czasu do czasu na pakiecik wyskoczyć nawet i w zimie. Ale na składanie benzyny jest za zimno jak na razie. Trzeba wpaść na lotnisko podłączyć pakiet polatać i uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nagrzejesz w samochodzie to akurat żeby wyskoczyć polatać i zanim zaczniesz zamrazać wskakujesz do środka zagrzewasz się ładujesz aku i powtórka. W ten sposób zawstydzasz Turnodymomana i oszukujesz zime za jedym podejsciem :wink:

 

Turbodymoman nie kręci akrobacji to akrobację kręcą Turbodymamana :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie to jeszcze wyższa szkoła jazdy :D Lotki niby ogromne, ale w zawisie jak nie wychylę na maxa to obraca się konkretnie wokół własnej osi. Planuję nowy modelik Yaczka-54 bo chce troszkę szybszy model zachowujący się bardziej jak "samolot". Katana owszem ma duży opór czołowy i ogromną powierzchnię skrzydeł i może być jak mówisz. Mam te same serwka, więc to pewnie po prostu charakterystyka modelu jest inna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z Yaczkiem będzie ten sam problem , przy braku wiatru też kręci się w woku osi aż miło. :faja:

Za to Ultimat to inna bajka , model wieszasz na gwoździu (śmigle w powietrzu) i już nie drgnie .

W sam raz dla takich lamerów w lataniu jak Ja.

Lekka kontra lotek i Ultimat już się nie obraca.

 

Zaraz , jak to Rabbit określił??

"Nienormalnie łatwy w zawisie ..." ,albo jakoś podobnie. :mrgreen:

 

Z zejściem z dół w zawisie Ultimatem robiłem już na początku sierpnia ,a Yakiem musiałem pomęczyć się kolejne 2 miesiące , aby zrobić to samo . :crazy:

Darek (Darkall ) mówił mi że to normalne i nie ma się co przejmować tylko nauczyć obracany zawis ,aby ze stresu na zawał nie zejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.