Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oto co dzisiaj zobaczyłem:

 

http://allegro.pl/sa...3142738015.html

 

Przedmiotem aukcji jest kompletne badziewie ale szczerość opisu godna naśladowania.

Z drugiej strony dziwne jest dla mnie sprzedawanie za kilka złotych czegoś czym latało się kilka lat i z czym wiąże się wiele wspomnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem dla czego wstawiłeś linka do tej aukcji,to temat o kwiatkach z allegro a nie o normalnych uczciwych sprzedawcach...

Właśnie z tego powodu, że opis jest szczery. Dla mnie to rodzynek na + o jaki dość ciężko.

U wszystkich tylko uszkodzenia które w niczym nie przeszkadzają i takie których prawie nie widać.

 

Jeśli to temat wyłącznie o negatywnych przypadkach to przepraszam, "nie ogarnąłem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co dzisiaj zobaczyłem:

 

http://allegro.pl/sa...3142738015.html

 

Przedmiotem aukcji jest kompletne badziewie ale szczerość opisu godna naśladowania.

Z drugiej strony dziwne jest dla mnie sprzedawanie za kilka złotych czegoś czym latało się kilka lat i z czym wiąże się wiele wspomnień.

Przed ok 3 - 4 laty Sprzedałem silnik OS Max 15 LA. Napisałem, że silnik totalnie wyeksploatowany, pali jedynie z rozrusznika, gaśnie w locie, ma urwany gaźnik i opaskę na pękniętym tłumiku. Szkoda mi było go wyrzucać. W tytule aukcji napisałem wielkimi literami " NIE KUPUJCIE TO ZŁOM". Silnik wyceniłem na 1 zł a został wylicytowany za 50 zł.

Do dziś nie rozumiem licytujących.

 

Oto co dzisiaj zobaczyłem:

 

http://allegro.pl/sa...3142738015.html

 

Przedmiotem aukcji jest kompletne badziewie ale szczerość opisu godna naśladowania.

Z drugiej strony dziwne jest dla mnie sprzedawanie za kilka złotych czegoś czym latało się kilka lat i z czym wiąże się wiele wspomnień.

Przed ok 3 - 4 laty Sprzedałem silnik OS Max 15 LA. Napisałem, że silnik totalnie wyeksploatowany, pali jedynie z rozrusznika, gaśnie w locie, ma urwany gaźnik i opaskę na pękniętym tłumiku. Szkoda mi było go wyrzucać. W tytule aukcji napisałem wielkimi literami " NIE KUPUJCIE TO ZŁOM". Silnik wyceniłem na 1 zł a został wylicytowany za 50 zł.

Do dziś nie rozumiem licytujących.

Komentarz otrzymałem pozytywny "Towar zgodny z opisem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny oszust na allegro który założył sobie dwa konta na i naciąga na koszty wysyłki.Jedno konto to-PSzSP a drugie Maiu410.Koleś na oby dwóch kontach ma te same dane adresowe,ten sam numer telefonu i ten sam adres e-mail.Kupiłem przewody na jednej aukcji a na drugiej śmigło płacąc za przesyłki z każdej aukcji.Zapakowane przyszło razem i dopiero oprzytomniałem że adresy były te same,zapłaciłem za przesyłki razem 19.75 a on tylko 4.55..Nie odpowiada na e-maile i nie ma też zamiaru zwrócić reszty.No tak mnie jeszcze nikt nie naciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie... uwaga na użytkownika Allegro posługującego się nickiem

meksi8

Licytuje aukcję, wygrywa a potem nie odpowiada na maile, kontakt utrudniony maksymalnie (numer telefonu podany na Allegro chyba spsecjalnie podany zły (za długi)). NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.