Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ta wersja Turnigy ma chyba pozłacane zębatki..

http://allegro.pl/tg...3625659564.html

 

Normalnie spekulant.. No..

 

Zakładam że zapłacił 5USD plus przesyłka 4USD czyli 15zł plus 12zł razem 27zł na granicy VAT +23% czyli 27+23%= 33,21zł

Dla sprzedającego zostaje 10zł które pomniejszy jeszcze o prowizję za wystawienie i za sprzedaż.

Nie nazywał bym to spekulacją

 

Oczywiście zakładam oficjalną drogę zakupu zgodnie z prawem.

A swoją drogą - zastanawia mnie dlaczego wszyscy wieszają ostatnie przysłowiowe psy na ofertach które ( nie nawiązuje do wskazanej oferty ) są wprowadzane na rynek w Polsce drogą oficjalną.

Chciałbym zobaczyć kiedyć post - np. pod tytułem "Oszust wprowadza na rynek bez cła i VATu" mam już swoje 50lat i ciekaw jestem czy dożyję takiego postu i takiego traktowania prawa by było ono uznawane za normalne przez wszystkie strony....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wie...może jeszcze ma zamiar dopłacić w US po sprzedaży.... dajcie ludziom luz w takich przypadkach... tu jest temat rodzynków czyli ewidentnych ściem.... pamiętam kiedyś był post o kolesiu co sprzedawał znaleziony motoszybowiec.... to jest temat idealny dla właśnie takich typów.

 

Pozdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekK skoro twierdzisz że taki uczciwy to poproś go o paragon, ciekawe czy dostaniesz :D

 

cyt. "mam już swoje 50lat i ciekaw jestem czy dożyję takiego postu i takiego traktowania prawa by było ono uznawane za normalne przez wszystkie strony"

 

tu na forum jest pewien rodzaj pisanego prawa szkoda tylko że nie wszyscy go przestrzegają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie popatrzcie inne oferty - sklepowe - zanim zaczniecie tłumaczyć spekulację.. A 12 zł kolega liczy za przesyłkę jednego serwa..? :) To znaczy, że sprowadził jedno, zaplacił podatek, przesylkę i wystawia na allegro :) No piekne tlumaczenie.. Nie ma co..

- Zachęcam do odwiedzin innych sklepów - LEGALNIE importujących towar..

A tak swoja drogą - czy Wy tak ochoczo dajecie zarobić..? czy raczej szukacie tego samego produktu najtaniej..? Wtedy kolego MaciekK nie boli Cię, że ktoś wprowadza na rynek "bokiem" towar..? Nie masz moralniaka, że kupujesz od kogoś, kto ma tanieji i na 100% okradł Skarb Państwa..?

- Paranoja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca nie wiem z czego ten tłok...

"tłok oraz reszta elementów mechanicznych jest wykonana z wysokiej gatunkowo stali :huh:

a skoro reszta elementów mechanicznych jest z tego samego, to z przeważającego aluminium chyba elementy niemechaniczne :blink: (np. farba? No chyba że to amelinium

)

oczywiście na podówjnych łożyskach kulkowych... :D

Jest wytrzymały i zdolny do przetrwania nawet tych brutalniejszych wypadków

a koncerny motoryzacyjne i lotnicze się męczą jakimiś tam badaniami.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.