Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

A tutaj Pan Krzycho sprzedaje mojego Bixlera:

http://allegro.pl/bi...3901226547.html

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości, można o nim poczytać również na moim blogu:

http://rc-miruuu.wee...m/bixler-2.html

 

Ale ciekawsze jest to, że mój Bixler nie jest ani nowy anie nie ma 9 dodatkowych klonów, które Pan Krzycho sprzedaje. Pomijając już fakt, że go po prostu nie ma...

 

To i tak nic. Bardziej rozbawił mnie tekst o terminie wysyłki:

Z tego powodu, że jest okres zimowy i mam problemy z dojazdem na pocztę i z zagospodarowaniem czasu, wysyłki mogą się przedłużyć do ok. 45 dni, lecz zwykle trwa to nie więcej niż 3 tygodnie.

 

 

Jakby nie łatwiej było napisać: Nie wiem jak długo będzie szła paczka z Chin, ale wyślę od razu po otrzymaniu...

Ale nie nie nie. To na pewno nie tak. Pan Krzycho w końcu napisał, że likwiduje sklep internetowy. To pewnie ta likwidacja go tak zaobsorbowała, że będzie na pocztę jechał 45 dni... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobić chce ok 100 na sztuce. Ale jak UC mu doliczy VAT to dopłaci do zabawy ;)

 

[edit] Mirek nie proś o usunięcie zdjęcia tylko pisz do allegro i podaj link do Twojego opisu.

Chłopakowi usuną aukcje i jest szansa na ostrzeżenie dla niego... Takie postępowanie trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem. Chociaż domyślam się, że Allegro oleje temat, nie potrafię być bierny...

Wiesz, to już nie chodzi o to, że ktoś zamieścił moje zdjęcie czy opis. Nie mam z tym wielkiego problemu, ale nie lubie gdy sprzedający wciska kity...

 

Gdyby napisał wprost: Sprowadzę model z zagranicy za dopłatą, biorąc na siebie koszty wysyłki i "inne mozliwe". Czy po prostu napisałbym że wysyła w ciągu 45 dnito ok. Wiele osób boi się / nie potrafi / nie chce samemu zamawiać w Chinach czy EU. Ale ta brednia o sklepie i poczcie... Żenada. Ponieważ likwiduje sklep, posiada akurat równo po 10 szt różnych klamotów z Hobbykinga. Co ciekawe, sprzedając jeszcze kilka dni temu klamoty "domowe" nie miał problemu z dostarczeniem na pocztę od ręki.

 

Ale może to rzeczywiście wynika z jego wieku bo ma konto juniora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj Pan Krzycho sprzedaje mojego Bixlera:

http://allegro.pl/bi...3901226547.html

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości, można o nim poczytać również na moim blogu:

http://rc-miruuu.wee...m/bixler-2.html

 

Ale ciekawsze jest to, że mój Bixler nie jest ani nowy anie nie ma 9 dodatkowych klonów, które Pan Krzycho sprzedaje. Pomijając już fakt, że go po prostu nie ma...

 

To i tak nic. Bardziej rozbawił mnie tekst o terminie wysyłki:

Z tego powodu, że jest okres zimowy i mam problemy z dojazdem na pocztę i z zagospodarowaniem czasu, wysyłki mogą się przedłużyć do ok. 45 dni, lecz zwykle trwa to nie więcej niż 3 tygodnie.

 

 

Jakby nie łatwiej było napisać: Nie wiem jak długo będzie szła paczka z Chin, ale wyślę od razu po otrzymaniu...

Ale nie nie nie. To na pewno nie tak. Pan Krzycho w końcu napisał, że likwiduje sklep internetowy. To pewnie ta likwidacja go tak zaobsorbowała, że będzie na pocztę jechał 45 dni... :)

Jeśli Pana uraziłem, to bardzo przepraszam.

co do tej aukcji to niezłe chamstwo: "Z powodu braku czasu, zacznę wysyłać najpóźniej pod koniec lutego."

Rzeczywiście zamieściłem Pana zdjęcia bez wcześniejszego pytania o pozwolenie, lecz prywatnie korespondując z Panem, myślałem, że nie gniewa się Pan tak bardzo na mnie.

Wpadłem na pomysł sprowadzania z HobbyKinga, ponieważ nie każdy wie o jego istnienia (zwłaszcza początkujący) lub są tacy, którzy boją się transakcji zagranicznych.

MIało to polegać na tym, że po wpłacie pieniędzy kupującego zamawiać paczkę na HK, a długi czas oczekiwania na przesyłkę musiałem czymś wytłumaczyć.

Ja tylko chciałem skombinować jakieś pieniążki na samolociki na lato, ponieważ rodzicom znudziło się ciągłe finansowanie modeli.

Wszystkich przepraszam za nieporozumienie i za tą "bajkę" na Allegro, ale jeśli miałby ktoś jakiś ciekawy pomysł jakby to bardziej zgodnie z prawdą napisać, to prosiłbym o prezentację.

Naprawdę nie chciałem nikogo oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.