Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich koleżanek i kolegów którzy dość łatwo używają wobec wszystkich sprzedawców na Allego epitetów typu oszust, złodziej etc...

1. Ilu z was skorzystało o opcji umożliwionej przez przez wszystkich kurierów i dostawców paczek : kontrola przy dostawcy przesyłki ?

Ja osobiście miałem taki przypadek : sprzedałem nowe serwa : otrzymałem informację, że jedno nie działa : zgodziłem się na wymianę i dostałem serwo które było wklejone już do modelu - lub w innym przypadku sprzedałem serwa : otrzymałem informację, że nie działa - zgodziłem się na wymianę po przesłaniu uszkodzonego - do dzisiaj to jest około 4 miesięcy kupujący nie kwapił się z wysyłką ponoć uszkodzonego serwa....

 

W opinii forumowiczów będąc sprzedawcą jestem oszustem. Nie mam nawet chęci pisania na forum o odwrotnych przypadkach bo czytając historię forum widzę, że nie dopuszczacie do głosu innych opinii niż takie, że kupujący jest zawsze cacy a sprzedający to zawsze oszust i złodziej "parafarazując" to pijak a każdy pijak to złodziej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciekK

 

Ważny głos w tej dyspucie... kij ma dwa końce. Mnie irytuje bardziej fakt, że modelarz-modelarza no właśnie co.... "Ocyganić". Ot a na lotnisku jedna wielka brać.

 

Teraz kupiłem tu na forum kadłub. Jest po porostu genialnie wykonany. Gdy bliżej przyjże się widać, że w spedycji została delikatnie zgnieciona belka ogonowa w połowie długości. Nawet lekko pękło Paczek małych nie sprawdzam, bo puszczam wszystko na adres firmowy. Sekretarki odbierają paczki jak leci a ja nie mam czasu.Nawet lekko pękło. Nawet nie zawracam głowy sprzedającemu, bo niema z tym nic wspólnego. Spedycja leci na maksa w kulki.

 

Jednak zwróć uwagę, że tytuł to rodzynki z allegro a nie - oszukani za pośrednictwem allegro. Koledzy tu piętnują opisy ubarwione, przekoloryzowane a czasem wręcz przekłamujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.